Domů /
Zboží 320 / 407

Booster - ARTEMIS - Smažená ryba, 3x1 l

Kód: SR08061
Speciální kořeněný atraktor. Doplňuje řadu výrobků ARTEMIS. Obsahuje hrubší částečky surovin. Nerozpouští PVA sáčky. Více v "Popisu výrobku".

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOOSTERY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Booster - ARTEMIS - Smažená ryba, 3x1 l
Booster - ARTEMIS - Smažená ryba, 3x1 l

 

Netradiční kombinace rybích surovin s opraženým kořením a smaženou zeleninou !

 

  • Obsahuje: Směs vysoce kvalitních surovin, tj. natrávené rybí proteiny, enzymaticky upravené játra, mléčný protein, rybí vývar, tepelně upravené koření a další přísady shodné s naší řadou výrobků ARTEMIS.
  • Charakteristika: Jde o bohatou směs silných a lehce rozpustných, převážně rybích a mléčných surovin, spolu s játry, které společně mají na ryby ověřený účinek, ať už jako krmná surovina, či vnadící atraktor.

Tyto suroviny jsou doplněny o tepelně upravenou směs koření a zeleniny ( pražením a smažením ), která boosteru Artemis dává velmi neobvyklou a specifickou vůni i chuť. Vše je nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v dipu obsaženy v původní formě! Proto je roztok hrubší konzistence. Je to vynikající směs pro posílení a urychlení vnadícího efektu u boilies, pelet či granulí. Možno přidat i do krmítkovek a method mixů.

Hrubší částečky surovin ve vodě vytvoří intenzivní, vonný zákal, který se rozprostře okolo nástrahy a je pozvolna pohybem vody unášen při dně do okolí. Směs má sytou, temně hnědou barvu a silnou kořeněnou vůni po pražených surovinách s jemným pozadím ryby. Vše je přírodního charakteru !  

Tato neobvyklá úprava surovin ma opravdu skvělý vnadící efekt na ryby!

  • Tip na použití: Vynikající jako pachový a chuťový posilovač našich boilies a chytacích pelet řady ARTEMIS. Ale dá se použít na jakékoliv pelety, granule, nebo boilies na rybím, či masovém základu.

Prolejte výrobky v sáčku, či vědru boosterem a šetrně protřepejte, nechte je v macerátu ležet s občasným protřepáním, až do doby chytání, alespoň však 6 - 12 hodin. Mohou v něm být ale mnohem déle dlouho, booster neobsahuje vodu a nerozpouští je.

Před použitím booster důkladně protřepat!
  • Dávkování :  My dáváme na 10 kg výrobku 0,7 – 1 litr boosteru, dle savosti a požadované intenzity namočení. Možno zasypat práškovým dipem na prodloužení účinku ve vodě.
Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 320 / 407