Domů /
Zboží 261 / 407

Booster - GLM BETAIN ŠVESTKA, 3x1 l

Kód: BOGLM10
Novinka od léta 2015. Převažuje tekutá kombinace surovin: GLM liquidu, Betainu, Fish liquidu a extraktu ze Švestky. Nerozpouští materiál PVA .

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOOSTERY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Booster - GLM BETAIN ŠVESTKA, 3x1 l
Booster - GLM BETAIN ŠVESTKA, 3x1 l

Booster s obsahem extraktu ze zelených mušlí a betainu

 

  • Obsahuje: Směs kvalitních a pachově výrazných surovin: GLM liquid - extrakt ze zelených mušlí, Fish liquid Ultra - silný rybý extrakt, Betain, tekutá játra, ovocný extrakt ze švestky, aj.
  • Charakteristika:  Jde o výraznou směs velmi kvalitních a lehce rozpustných surovin, které mají na ryby dlouhodobě ověřený účinek, ať už jako krmná surovina, či atraktor. Booster je nefiltrovaný, veškeré suroviny jsou v dipu obsaženy v původní formě! Je to vynikající směs pro posílení a urychlení vnadícího efektu u boilies, pelet či granulí.

Částečky surovin ve vodě vytvoří intenzivní, vonný zákal, který se rozprostře okolo nástrahy a je pozvolna pohybem vody unášen při dně do okolí. Směs má tmavě zeleno - šedou barvu a výraznou vůni po rybině s ovocným pozadím zralé švestky. 

  • Tip na použití: Booster GLM Betain se Švestkou je vynikající pachový a chuťový posilovač do naší řady stejnojmenných výrobků. Ale dá se použít i na jakékoliv jiné pelety, granule, nebo boilies na rybím, či masovém základu. Prolejte výrobky v sáčku, či vědru boosterem a šetrně protřepejte, nechte je v macerátu ležet s občasným protřepáním, až do doby chytání, alespoň však 12 hodin. Mohou v něm být ale mnohem déle, max však cca  14 dnů.
Před použitím důkladně protřepat!
  • Dávkování: Dáváme na 10 kg výrobku 0,5 – 1 litr boosteru, dle savosti a požadované intenzity namočení. Možno zasypat práškovým dipem na prodloužení účinku ve vodě.

 

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 261 / 407