Domů /
Zboží 342 / 410

Booster - HALIBUT CHERRY, 3x1 litr

Kód: BOHA10
Booster na základě rybích surovin, kořenící směsi Robin Red + Španělský pepř a extraktu z višní a třešní. Nerozpouští PVA sáčky. Výborné v hlavní lovnou sezónu, v teplejším období.

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOOSTERY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Booster - HALIBUT CHERRY, 3x1 litr
Booster - HALIBUT CHERRY, 3x1 litr

 

Vynikající pro teplejší vodu, kdy ostatní směsi selhávají !

! Doplněk pro stejnojmenou řadu výrobků !

 

  • Charakteristika: Jde o vícedruhovou směs, převážně rybých surovin, směsi koření Robin Red, Španělský pepř a přírodně identického, višňového extraktu s třešněmi, tzv.Cherry. Směs obsahuje např. lososový protein, Fish liqud, Krill liquid, tekutá játra s olihní + speciální přísady, které dávají boosteru Halibut Cherry nezaměnitelný charakter a vysokou vnadící účinnost především v teplejším období hlavní rybolovné sezóny !

Nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v dipu obsaženy v původní formě! Je to vynikající, aromatická směs pro macerování – namáčení boilies, pelet i granulí. Macerujte alespoň 12 hodin před rybolovem. Můžete však i několik dnů, nebo až do vypotřebování nástrahy. Před použitím důkladně protřepat!

 

  • Dávkování: Macerování na 10 kg výrobku cca 0,7 – 1 litr boosteru, dle savosti materiálu. Do těsta na výrobu boilies cca 0,5 l / 10 kg směsi.
Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 342 / 410