Domů /
Zboží 329 / 415

Booster - KOŘENĚNÁ JÁTRA, 3x1 l

Kód: SR08071
OLEJOVÝ BOOSTER. Nerozpouští PVA sáčky. Vynikající vícedruhová kombinace s převahou natrávených jater a osvědčené směsi koření! Obsahuje 5 druhů surovin!

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOOSTERY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Booster - KOŘENĚNÁ JÁTRA, 3x1 l
Booster - KOŘENĚNÁ JÁTRA, 3x1 l
 
  • Charakteristika:  Jde o směs atraktivních a silných surovin v lososovém oleji s převahou natrávených jater a výluhem směsi několika námi ověřených přírodních bylin a koření. Nechybí ani nepostradatelný, rozpustný rybí protein!  Nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v dipu obsaženy v původní formě! Je to výborná, aromatická, olejová směs pro macerování – namáčení boilies, pelet i granulí. Částečky koření a surovin ve vodě vytvoří vonný zákal, který je olejem vynášen k hladině a vytvoří vnadící sloupec v celém jejím profilu. 
Použití: Výborné na namáčení nástrah. Macerujte alespoň 6 -12 hodin před rybolovem. Můžete však i několik dnů, nebo až do vypotřebování nástrahy. Možnost i jako surovinový doplněk při výrobě těst na boilies.
 
Před použitím důkladně protřepat! 
  • Dávkování: Macerování na 10 kg výrobku cca 0,5 – 1 litr boosteru, dle savosti materiálu. Stejně tak i jako přídavek do těsta na výrobu boilies, nebo pelet !

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 329 / 415