Odběr novinek
Domů /
Zboží 137 / 537

Drcený partikl - CORN MIX - NATURÁL, 1,5 kg

Kód: DPN10
Vařená, drcená směs různorodých partiklů. Vše v nálevu bez příchuti, vhodné pro vlastní dochucení. Výborná přísada do krmítkovek nebo method mixů. Vhodné i do PVA a zakrmovacích raket. Celoroční použití.

Žádné hodnocení.
Kategorie: PARTIKLY A SEMENA
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Drcený partikl - CORN MIX - NATURÁL, 1,5 kg

 

Novinka 2018 !

Vařená, drcená směs partiklů obsahující neochucený nálev !

Vynikající pro přímé vnadění nebo jako přísada

 

  • Obsahuje:  Hrubě mletý partikl - kukuřici, pšenici, žlutý hrách, tygří ořech, konopí, řepku.

Nálev obsahuje pouze konzervan, jinak je bez atraktorů. Tato směs je proto vhodná pro vlastní dochucení libovolnou příchutí i barvou.  

  • Charakteristika: Jde o hrubě drcenou a následně tepelně upravenou (vařenou) směs výše uvedených partiklů. Tento přírodní mix má přirozenou světle žlutou barvu po surovinách a neobsahuje barvivo ani aroma. Drcená, vařená zrna jsou pro ryby velmi dobře stravitelná. Ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, mnohem lépe než klasické neupravené zrno. Je to díky narušení buněčných stěn teplotou při vaření. 

Možnosti použití: Vařený, drcený partikl Corn mix lze použít jak na řekách, tak na stojatých vodách k přímému vnadění, a to i za pomocí PVA sáčků (nerozpouští je) nebo zakrmovacích raket. Ideálně však jako přísada do krmítkovek nebo method mixů, které provlhčí a zatraktivní. Vynikající hlavně při lovu kaprů a amurů. Tento jemnější vařený mix partiklů je použitelný po celou hlavní lovnou sezónu - od jara do podzimu.

  • Skladování a spotřeba: Drcený partikl Corn mix je konzervován tepelně a stabilizován pro uchování po otevření konzervantem Carp. Uchovávejte jej v dobře uzavřených PVC obalech, v šeru a chladu, v prostorách bez přímého slunečního svitu.

Originálně uzavřený ( před prvním otevřením ) výrobek skladujte nejlépe do 20 °C - spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Vydrží i déle, ale každá surovina dlouhým skladováním degraduje, i když je konzervovaná.

Po otevření skladujte dobře uzavřené do max. 12 °C - spotřebujte max. do 30 dnů - dle teploty při skladování a míry znečištění partiklu, při nabírání, cizorodými látkami ( zbytky krmítkovky, aj. ).

 

Specifikace
Váha 1.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 137 / 537