Odběr novinek
Domů /
Zboží 159 / 523

Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 20 mm, 2,5 kg

Kód: KBX20
Směs různých druhů krmných boilies, které vyrábíme. Jednotný průměr 20 mm.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Boilies - Krmný
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 20 mm, 2,5 kg
Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 20 mm, 2,5 kg

 

  • Charakteristika:  Jde o směs krmných boilies  různých druhů, které vyrábíme, ale jsou stejného průměru. V této krmné směsi jsou zastoupeny sladké, masové,  kořeněné a řepkové druhy boilies. 
Je to výrobek určený pro vnadění kaprovitých ryb! Doba rozpadu ve vodě je v létě cca 4 - 6 hod., dle průměru boilies, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Plynule se ve vodě rozpadá a mnohem rychleji uvolňuje vnadící látky.
 
V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné směsi!
 
  • Možnosti použití: Směs krmných boilies je určena především na vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum druhů suroviny, jejich chutí a pachů, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere a udrží se na vnadícím místě. 
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 159 / 523