Odběr novinek
Domů /
Zboží 471 / 523

Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 24 mm, 5 kg

Kód: KBX2421
Průměr 24 mm! V jednom balení získáte směs námi vyráběných krmných boilies o průměru 24 mm ( kořeněné, kukuřičné, masové a řepku s konopím ). Dostanete na krmné místo bohatý zdroj různorodých chutí a pachů, na které ryba rozhodně zareaguje.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Boilies - Krmný
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 24 mm
Další varianty zboží: Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 24 mm
Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies Ø 24 mm, 5 kg

! Bohatá směs chutí a vůní pro ryby !

 

  • Charakteristika:  Jde o směs tří druhů Ekonomik - krmných boilies o průměru 24 mm, které vyrábíme ( Kukuřice, Maso, Koření a Řepka s konopím ).  V této směsi jsou zastoupeny sladké, masové a kořeněné druhy krmných boilies. 

Výrobek je určený především pro vnadění kaprovitých ryb. Doba rozpadu ve vodě je v létě cca 5 - 8 hod., dle průměru boilies, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Plynule se ve vodě rozpadá a mnohem rychleji uvolňuje vnadící látky.

V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné směsi!

  • Možnosti použití: Směs krmných boilies je určena především na vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum druhů suroviny, jejich chutí a pachů, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere a udrží se na vnadícím místě. 
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do 2 - 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 471 / 523