Odběr novinek
Domů /
Zboží 425 / 523

Granule pro MASTOMYŠI - Ø 13 mm, 5 kg

Kód: MM1024
Velmi kvalitní, mnohadruhová směs se zvýšeným obsahem živočišných bílkovin a aminokyselin, pro intenzivní chovy Mastomyší.

Žádné hodnocení.
Kategorie: OSTATNÍ KRMIVA
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Granule pro MASTOMYŠI - Ø 13 mm
Další varianty zboží: Granule pro MASTOMYŠI - Ø 13 mm
Granule pro MASTOMYŠI - Ø 13 mm, 5 kg
Charakteristika:  Toto krmivo je ideální především pro chovy Mastomyší, které jsou náročnější než potkani na živočišné bílkoviny, složení aminokyselin a podíl energetických složek v potravě ku bílkovinám. Minimalizuje se tak projev kanibalizmu a agresivity mezi zvířaty! Zvýší se počet mladých ve vrhu, a počet odchovaných kusů. Jsou rychlejší přírůstky mláďat, samice jsou v dobré kondici, u samců je zajištěna dobrá oplozeníschopnost. 
Krmivo je také vhodné pro chovy potkanů, ale zde doporučuji dávat jen pro intenzivně rodící samice ve velkochovech, které takto snadno doplňují potřebu živin na vývoj mláďat. Vrhy jsou pak četnější, nehrozí kanibalizmus, a samice jsou v dobré kondici a ochotny se ihned pářit!
 
 
Naše  granulované  krmivo  v součastnosti obsahuje 18 druhů surovin ( !! ) : 
 
  • Živočišné bílkoviny: Masovou moučku, hydrolyzovanou hovězí bílkovinu (93% stravitelnost), speciální bílkovinnou směs s vyváženým poměrem esenciálních (nepostradatelných) aminokyselin (87 % stravitelnost), škvarkovou moučku, krevní moučku.
  • Tepelně, nebo enzymaticky upravené suroviny: Extrudované obiloviny, hrách a kukuřice (o 30 – 40 % vyšší stravitelnost než klasické), kukuřičné výpalky – DDGS,  pekárenské produkty,  syrovátku, krmné kvasnice, aj.
  • Klasické suroviny: Luštěniny, proso, pohankový šrot (vysoce dietetická surovina!), krmnou mouku, slunečnicový olej, melasu, glukózu, ovocnou dřeň aj.
 
V našem krmivu jsou takové suroviny, které jiní výrobci většinou vůbec nepoužívají! Jejich variabilita, různorodost a četné druhové zastoupení, zaručují u krmiva pestrý, stálý, dostatečný a hlavně přirozený zdroj živin v široké škále. 
 
Deklarované jakostní znaky krmiva:
 
  •  NL ( bílkoviny ) :        28 % ( z toho je 2/3 bílkovin živočišného původu ! )
  • Tuk:                        7 - 8 %
  • Vláknina:                5 - 6 % 
Specifikace směsi:
 
Směs je granulována do pelet o průměru 13 mm a délce cca 30 – 40 mm. Díky mnoha druhovému  zastoupení kvalitních surovin, pěti druhům živočišných mouček a významnému přídavku kvasnic, obsahuje naše směs vysoký podíl přirozených, tj. přírodních vitamínů (např. vitamíny patřící do skupiny B, nebo v tucích rospustnou skupinu vitamínů, tj. D, E, K, A), minerálů (vápník, fosfor,hořčík, aj.) , stopových prvků (železo, zinek, měď, jód, selen aj.) a specificky účinných látek (enzymy), které jsou mnohem více stravitelnější než uměle přidávané, syntetické prvky.                                               
 
Předností krmiva je především vysoký obsah živočišných, lehce stravitelných bílkovin a optimální poměr esenciálních (nenahraditelných) aminokyselin, které zajistí kvalitní a rychlou stavbu svaloviny, zamezí kanibalizmu mezi zvířaty, vyčerpávání chovných samic a vyrovnaný, rychlý růst mláďat.
 
Dle součastných poznatků v krmivářské oblasti, není u laboratorních hlodavců až tak důležitý vysoký obsah hrubého proteinu (bílkovin, tj. NL látek) v krmivu, jako zastoupení hlavně živočišných bílkovin a především vyvážený poměr nepostradatelných aminokyselin! Každé zvíře má však jiný požadavek na skladbu a obsah aminokyselin! Ve spolupráci se speciálními vysokoškolskými pracovišti jsme získali poznatky z dlouhodobých laboratorních i provozních testů, které zjistily nejpříznivější obsah a hodnoty aminokyselin pro tyto zvířata. 
 
Na základě těchto informací jsme vyladili naše směsi především k vhodnému poměru bílkovin a energie a také co do obsahu nepostradatelných aminokyselin. S chovatelskými stanicemi, které s námi spolupracují, jsme testovali tyto krmiva a dosáhli jsme výrazně lepších výsledků, oproti původním, nevyladěným krmivům a především oproti jakýmkoliv krmivům bez živočišné moučky!
 
 
V součastné době jsme ojedinělý výrobci lisovaných krmiv v ČR, specializovaní pro  laboratorní hlodavce, kteří mají krmivo s tak vysokým obsahem živočišných bílkovin, extrudovaných surovin a s tak mnohadruhovým složením!
 
 
Možnosti balení:  
  • Zašívané PP pytle po 25  kg, skládaných na EUR paletách, po 600 kg

 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 425 / 523