Odběr novinek
Domů /
Zboží 33 / 552

KONOPNÉ POKRUTINY - výlisky Ø 13 mm - pro koně, 15 kg

Kód: KOGRKN-1
Velké balení za výhodnou cenu. Granulované konopné pokrutiny i s částmi oloupaných jader. Granule mají 10 - 12 % obsah konopného oleje.

Žádné hodnocení.
Kategorie: PRO KONĚ
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

KONOPNÉ POKRUTINY - výlisky Ø 13 mm - pro koně, 15 kg

 

! Vysoká krmná hodnota pro koně !
 

  • Obsahuje:  Pokrutiny z lisování za studena semen konopí setého.

Obsah přirozených živin:  Bílkoviny 15 %, tuk 11 %, vláknina 66 %, sacharidy 7 %, popel 10 %. Vlhkost 9 %,

  • Charakteristika:  Granulované konopné pokrutiny vznikající lisováním semínka Konopí setého. Protože po vylisování a pomletí, s částmi loupaných jader konopí, obsahují pokrutiny asi 12 % zbytkového oleje ( čímž se významě zvyšuje výživná hodnota ). Konopné pokrutiny mají vysoký obsah minerálních látek ( železo, hořčík, mangan, fosfor, aj. ) a vitamínů - především B9 ( kyselina listová ). Granule mají průměr 8 mm, jsou cca 2 - 4 cm dlouhé, tmavě zeleno-hnědé barvy s příjemnou vůni po vařeném konopí. Konopné granule jsou určeny pro krmné účely a neobsahují psychotropní látku THC.

 

  • Doporučené použitíVhodné pro všechny koně, především pro klisny, hříbata, staré či nemocné koně, koně citlivé na krmení, nervózní, stresované a problémové koně, koně se sklonem ke kolikám. Konopné otruby nekrmte samostatně, ale přidejte je do krmných směsí - müsli. Výborná je kombinace se lněnými granulemi. Podávejte v suchém stavu. Možno přidávat ke krmivu celoročně. S ohledem na obsah canabinoidů, může být toto krmivo v rozporu s pravidly FEI.

Doporučené dávkování:  20 - 40 g / 100 kg hmotnosti koně nebo 100 - 200 g / den / koně, max. 600 g / den / koně.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, kachle, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Spotřebovat cca do 6 měsíců od nákupu. Přes zimu v nevytápěné místnosti vydrží mnohem déle, max. ale 10 měsíců.

Specifikace
Váha 15 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 33 / 552