Odběr novinek
Domů /
Zboží 312 / 523

Krmítková směs - ARKTIKA PLUS, 5 kg

Kód: KSAP-3
Doporučujeme pro lov i v chladné vodě! Úspěšná kombinace dvou typů směsí - bílkoviné a sladké + snadno rozpustné suroviny. Odzkoušeno i v zimě s výraznými úspěchy. Velmi dobře však chytá i v teplejším období jara a podzimu.

Žádné hodnocení.
Kategorie: KRMÍTKOVÉ SMĚSI
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Krmítková směs - ARKTIKA PLUS
Další varianty zboží: Krmítková směs - ARKTIKA PLUS
Krmítková směs - ARKTIKA PLUS, 5 kg
 
 
BOHATÁ SMĚS SE SNADNO ROZPUSTNÝMI SUROVINAMI
Výborná také pro chladné období 
 
  • Obsahuje:   18 druhů vnadících složek!  Kukuřičné výpalky = CSL mouka, extrudovaná kukuřice, hrách a rýže. Dale pak masovou moučku, rybí moučku, extrudovanou bisquit moučku, řepkovou moučku, obiloviny, enzymaticky natrávený protein, sladkou syrovátku, kvasnice, sušené mléko, rozpustný rybí protein, glukózu, sušená játra, aj.  

Charakteristika:  Velmi bohatá směs na lehce rozpustné a vyluhovatelné suroviny, s důrazem na tepelně zpracované produkty.  Navíc je do směsi přidána kvalitní, jemně mletá CSL mouka, Bisquit mouka, rozpustný rybí protein a sušená játra. Výrazné obohacení směsi o potravinářsky aromatizované přírodní cukry, spolu s živočišnými a rybími moučkami podtrhuje její zvláštní chuť a aroma. Směs je rezavě hnědá, se sladkou vůni s pozadím masových mouček, jemně šrotovaná,bez hrubých partiklů.

  • Tip na použití:   Pro svou strukturu je velmi vhodná do krmítek pro vnadění při lovu na Feeder. Před použitím je nutno směs jen LEHCE  zvlhčit na cca 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná! Směs je výhodné použít jako vnadící hlavně v chladném a zimním období! Snadno rozpustné látky pracují totiž velmi dobře jak v chladné, tak i teplé vodě, proto se dá směs použít také celoročně. 

Krmítková směs Arktika je úspěšná při lovu nejen kaprů, ale i cejnů, ostroretek a v zimě především bílé ryby a menších kaprů. Vhodné i jako kvalitní základ pro výrobu boilies a pelet - je nutno přidat lepek a doladit pojivost moukou. Výborně se nám osvědčilo i přimíchání Sirupu, nebo CSL liquidu.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 312 / 523