Odběr novinek
Domů /
Zboží 420 / 537

Krmítková směs - NATURÁL PLUS, 3x 1 kg

Kód: KSSP-1
Nearomatizovaná, nebarvená, přírodní krmítková směs. Pro nízkou cenu ve velkých baleních je perfektní volbou pro masivní vnadění po celou hlavní sezónu od jara do podzimu. Její přirozený charakter ji předurčuje také pro další vlastní výrobu krmiv.

Žádné hodnocení.
Kategorie: KRMÍTKOVÉ SMĚSI
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmítková směs - NATURÁL PLUS, 3x 1 kg
Krmítková směs - NATURÁL PLUS, 3x 1 kg

Naše nejdéle a nejvíce vyráběná krmítková směs !

Dlouhodobě testována s perfektními úspěchy !

! Vynikající poměr ceny a kvality, díky velkoobjemovosti výroby !

 

  •   Obsahuje:  Masovou moučku, rybí moučku, plnotučnou sojovou moučku, extrudované obiloviny a kukuřici, bisquit moučku, kukuřičnou mouku, kvasnice, hrachovou moučku, syrovátku, pšeničný šrot, řepkovou moučku, sušené mléko, glukózu, aj. 
  • Charakteristika: Mnoha druhová, bílkovino – sacharidová směs, středně hrubě mletá. Je sestavena na základě novodobých poznatků o potřebách surovin a živin pro výkrm kapra, ale my ji máme upravenou ještě pro vyšší vnadící efekt, tzn. více surovinových atraktorů pro ryby - např. syrovátka, masové moučky, glukóza, olej, aj. 
  • Tip na použití:  Velmi vhodná pro masivní krmení na kaprovité ryby v podobě krmných koulí, nebo do krmítek. Velmi účinné je přimíchat do ní drobné granulky, či mikropeletky,  nebo vařený partikl. Při použití do krmítek je nutno směs jen velmi  lehce  zvlhčit na cca 5 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná, ale ne přitom příliš hutná!

Do krmných koulí ji zvlhčete zase více, a to tak, aby jste z ní uhnětli hutné těsto. Mnohem vyšší vnadící efekt dosáhnete přidáním některého našeho boosteru ! 

Krmítkovka Standart je výborná i jako základní surovina pro vlastní, levnou výrobu, především krmných boilies, kde si ji můžete ještě doupravit dle vlastních zkušeností různými atraktory. Nutno přidat lepek cca 3 - 5 % a mouku krupici cca 10 %, pro vyšší pojivost.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale douhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě.

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 420 / 537