Domů /
Zboží 214 / 410

Krmítkovka - AMUR + SLADKÁ KUKUŘICE - HRUBÁ, 5x1 kg

Kód: SR04070
Velmi bohatá směs s vysokým podílem tepelně opracovaných surovin a CSL mouky - kukuřičných výpalků! Vhodná při masivním vnadění na Kapra i Amura!

Žádné hodnocení.
Kategorie: KRMÍTKOVÉ SMĚSI
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmítkovka - AMUR + SLADKÁ KUKUŘICE - HRUBÁ, 5x1 kg
Krmítkovka - AMUR + SLADKÁ KUKUŘICE - HRUBÁ, 5x1 kg
 
  • Obsahuje:   19 druhů vnadících složek!  Převažuje speciálně tepelně upravená, pařená, mačkaná a pak hrubo mletá kukuřice, sója a hrách. Dále: kukuřičné výpalky = CSL mouka, extrudovaná kukuřice, hrách a pšenici! Dale pak klasické suroviny:  jablečnou a mrkvovou dřeň, pekárenské a cukrárenské produkty, obiloviny,vojtěškové úsušky, enzymaticky narušený protein, syrovátku, krmné kvasnice, sušené mléko, hydrolyzovaný protein, melasu, řepkový olej, glukózu, aj.  Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata!
 
  • Charakteristika:  Velmi bohatá směs na “ plnotučné “ suroviny, s důrazem na tepelně opracovanou kukuřici, luštěniny a olejniny, které jsou jednoznačně přednostní a oblíbenou potravou Amura i Kapra.  Navíc je do směsi přidána kvalitní, jemně mletá CSL mouka a Bisquit mouka + mkvová dřeň s jablečnou. Výrazné tukování směsi rostlinným olejem, s významným podílem ovocné složky, podtrhuje její zvláštní chuť a aroma. Velmi dobře ale na toto krmivo reagují i jiné kaprovité ryby ( odzkoušeno také na bazénových velkochovech ryb ! ) Směs je zeleno - hnědá, se sladce ovocnou vůni s podtextem vařené kukuřice.
  • Tip na použití:   Směs je výhodné použít jako vnadící koule při masivním vnadění před lovem zaměřeným na kapry, nebo Amury, případně i spolu s "Granulemi Sladká kukuřice", nebo sypkou směsí "Smetana Melasa"  . Mimochodem Amur vyhledává rád místa, kde je hojně potravy. To je známé z chovných rybníků, kde se amuři nehnou z krmných míst, a dokonce vytláčí i kapra. Stejně dobře na takové vnadění reaguje i kapr. Směs byla úspěšná i při lovu na cejny a ostroretky.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 214 / 410