Domů /
Zboží 199 / 407

Krmítkovka - SMETANA s VANILKOU - HRUBÁ, 5x1 kg

Kód: SR04050
Bílkovino - sacharidová směs i pro chladné období. Inovovaná, výrazně sladká, z extrudovaných surovin, s mléčnou bílkovinou a kokosovou moučkou. Nová technologie výroby!

Žádné hodnocení.
Kategorie: KRMÍTKOVÉ SMĚSI
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmítkovka - SMETANA s VANILKOU - HRUBÁ, 5x1 kg
Krmítkovka - SMETANA s VANILKOU - HRUBÁ, 5x1 kg

 

   Velmi účinná a netradiční, sladká směs !

Směs je nyní sestavena novým technologickým postupem, pro lepší homogenitu ( celistvost ) surovin a tím i lepší vnadící vlastnosti ! 

 

  • Obsahuje:    22 druhů středně až hrubě mletých vnadících složek s přídavkem drcených partiklů a granulek! Na základě loňských zkušeností, přidáváme více mléčné bílkoviny + speciální typ bílkovinného koncentrátu, podobný rybí moučce, ale s mnohem lepšími krmnými vlastnostmi! Nemění barvu směsi, ale ryby vycítí enzymaticky natrávenou bílkovinnou část, která je pro ně lehce stravitelná, podobně jako plankton.  Nyní také nově s mnohem vyšším obsahem extrudovaných surovin =  intenzivnější přirozené aroma, vysoká stravitelnost, mnohem více atraktivnější pro ryby!  Dále směs obsahujje: pařenou kukuřici, hrách a sóju,  které ji dávají velmi atraktivní vlastnosti! Pak různé druhy obilovin, olejnin, řepku, pečivo, řepkový olej, kvasnice, melasu, aromatizovanou glukózu, syrovátku, klíčkový olej, aj.
  •  Charakteristika:   Typická sacharidová = sladká, mnohadruhová směs, složena ze surovin, jenž ji dávají přirozenou sladkou vůni i chuť, bez přidaných umělých aromat a barviv. Směs je středně hrubě mletá s přídavkem drceného partiklu ( kukuřice, soja, hrách, aj.) + různé druhy 3 mm granulek. Směs tukujeme rostlinným olejem, za studena lisovaným z vlastní výroby, takže je hutná, těžká a nepráší jako směsi míchané jen ze šrotů!  Má žlutavou barvu, výraznou sladkou chuť a vůni po smetaně, vanilce a melase.  Díky mnoha druhům použitých surovin ( atraktivních pro kaprovité a bílé ryby ) a obsahu hrubých částic i oleje, se ve vodě postupně rozpadá, vytváří vnadící  zákal . Olej roznese ve vodě velmi účinnou pachovou stopu v celém sloupci vody, a hrubší i jemnější částice jsou zase unášeny po proudu, nebo se vznáší okolo nástrahy. 
  • Tip na použití:  Směs má široké a téměř univerzální použití! Vhodná jak do krmítek, tak i na krmné koule. Vnadění bylo velmi úspěšné jak v teplém, tak i v chladném počasí, na tekoucích i stojatých vodách. Před použitím je nutno směs jen LEHCE  zavlhčit a nechat odležet asi 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna, směs byla soudržná a nelepila se na ruce!  Naopak na krmné koule je nutno přidat více vody, tak aby se uhnětlo hutné těsto, které se pak ve vodě déle rozpadá. Do nich je možné přidat ještě větší granule či vařený, nebo kvašený partikel

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 199 / 407