Odběr novinek
Domů /
Zboží 123 / 536

KRMIVO PRO PSTRUHY - výroba KH 4 mm, 30 kg

Kód: PSTRKH44
Potápivé granulky o průměru 4 mm, vlastní výroby. Je to směs rybích surovin a živočišných mouček s tepelně upravenými rostlinnými surovinami. Vhodné pro výkrm Pstruhů duhových, Sivenů, nebo občasně i Jeseterů.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Lososovité ryby
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku KRMIVO PRO PSTRUHY - výroba KH 4 mm
Další varianty zboží: KRMIVO PRO PSTRUHY - výroba KH 4 mm
KRMIVO PRO PSTRUHY - výroba KH 4 mm, 30 kg

 

Tukované granule, vhodné do rybničních chovů - výhodná cena !

 

  • Obsahuje: 16 druhů tepelně upravených - extrudovaných - krmných surovin. Základem jsou masová moučka + rybí moučka, hydrolyzovaný rybí protein a rybí vývar – celkem zaujímají 65 % obsahu. 

Dále obsahuje: extrudovanou kukuřici a obiloviny. Krmné kvasnice, hydrolyzovaný tuk, rybí olej, aj. 

  • Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 43 %, tuk 15 %, vláknina 1,5 %, Lyzin 2,2 %.
  • Charakteristika: Složení této směsi vychází z novodobých poznatků o výkrmu pstruhů duhových v umělých chovech. Použitím tepelně opracovaných surovin se významě zvyšuje stravitelnost krmiva a zároveň snižuje odpad z něj. Průměr vyráběných granulí je 4 mm a 8 mm, délka pak 4 - 15 mm, dle průměru.

Peletami  Ø 4 mm se dají krmit pstruzi od velikosti cca 12 - 15 cm. Pelety jsou tmavě šedé až do černa, mají výraznou masovo-rybí vůni, díky vysokému podílu živočišných a rybích mouček. Jsou rychle potápivé. Doba rozpadu cca do 30 - 45 minut, dle teploty vody.

  • Vhodnost použití: Naše lisované krmivo pro pstruhy je vhodné především do  rybničních chovů s obsádkou pstruha duhového, sivena amerického, nebo i jesetera. Ideálně pro komerční vody, kde jsou pstruzi určeni pro sportovní rybolov, nebo do sádek s dostatečným průtokem vody, pro udržení hmotnosti před prodejem,

Nehodí se do uzavřených akvakultur, kde musí být krmivo vysoce stravitelné, s krmným koeficientem 1 - 1,2. Také musí být soudržné po dlouhou dobu, jinak zanáší rychle filtry, tam použijte granule Pstruh Troco Supreme 21

Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí déle jak půl hodiny! Ideální je smíšená obsádka s kaprem, který zbytky krmiva vyžere a zhodnotí.

Tímto krmivem se dá občas prokrmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky, tzn. zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře,  na rychlejší zlepšení kondice! 

  • Doporučená doba spotřeby - 6 měsíců od zakoupení.  Při skladování v chladu do 15 °C, suchu a temnu!

 

 

 

Specifikace
Váha 30 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 123 / 536