Odběr novinek
Domů /
Zboží 352 / 552

LIZARDFISH - Sušené rybí filety - pro psy, 500 g

Kód: P00687-3
Vysušené rybí maso z půlek těl mořských ryb - filety, i s kůží a bez šupin. Určeno jako delikatesní pamlsek pro psy nebo i lehká svačinka v průběhu dne. Ruční výroba - noblesní pochoutka pro každého psa!

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku LIZARDFISH - Sušené rybí filety - pro psy
Další varianty zboží: LIZARDFISH - Sušené rybí filety - pro psy
LIZARDFISH - Sušené rybí filety - pro psy, 500 g

Vynikající, velmi chutný pamlsek ze sušeného rybího masa !
 

  • Složení:  Syrová, usušená rybí svalovina i s kůží bez šupin, nakrájená na filety, bez jakýchkoliv zchutňujících úprav.

Obsah živin na 1 kg krmiva:  Bílkoviny (NL) - 75 %, Tuk – 4 %, Vláknina - 0,2 %, Popel 10 %, Vlhkost 8 %.

  • Charakteristika:  Sušené, filetované maso z mořských ryb. Tyto velmi kvalitní kusy masa se suší velmi pozvolna horkým vzduchem. Výrobek obsahuje 100 % sušeného rybího masa, které je bez konzervantů, stabilizátorů barvy masa nebo dokonce barviva. Dodá psovi vysoký podíl esenciálních aminokyselin, vitamínů i minerálů. Především pak vit. D.

Plátky sušeného rybího masa mají červeno hnědou barvu na straně masa a stříbřitou na straně kůže. Mají přirozenou, výraznou rybí vůni po surovině, bez příchutě spáleniny. Konzervace je pouze vysušením. Plátky jsou různě velké s mírně houževnatou konzistencí. Velikost cca 10 - 15 cm.

  • Možnosti použití: Sušené rybí maso používejte především jako pamlsek, či odměnu pro psa. Protože jde o čistě přírodní sušené maso, lze jej v případě potřeby použít i místo kompletního krmiva ( granulí ), či jako menší svačinku k lehkému zasycení psa v průběhu dne nebo občas i jako hlavní jídlo. Pro poměrnou, ale ne zase příliš velkou tuhost, jsou rybí filety vhodné pro malá, střední a velká plemena psů. Nehodí se už moc pro staré psy se špatnými zuby.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho více, nic se neděje. Jde o přírodní surovinu, která ani při větším jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Protože jde o plně vysušený výrobek, dbejte aby měl pes trvalý přístup k vodě.

  • Skladování a spotřeba: Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 - 4 měsíců od nákupu. Skladovat v chladu do max. 18 °C. Dobře zabalený a zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 352 / 552