Odběr novinek
Domů /
Zboží 5 / 523

MULTIVITAMÍN PREMIUM V PELETÁCH - Krill, Řasy, Žraločí chrupavka - pro psy, 500 g

Kód: BARF20
Nyní v Prémiovém složení s Beta glukany a Colostrem - nejsilnějšími imunostimulátory! Silný přírodní multivitamínový a minerální doplněk výživy, sestavený z tzv. "Super potravin". Prevence proti avitaminóze, při vysoké zátěži, detoxikaci po nemoci...

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty MULTIVITAMÍN PREMIUM V PELETÁCH - Krill, Řasy, Žraločí chrupavka - pro psy, 500 g
MULTIVITAMÍN PREMIUM V PELETÁCH - Krill, Řasy, Žraločí chrupavka - pro psy, 500 g

! Nově nyní s Beta glukanem a Colostrem - silnými přírodními imunostimulátory !

Dodá psovi veškeré základní i specifické živiny, detoxikuje organizmus !

! Vysoká podpora přirozené imunity !

! Nekrmit samostatně, pouze jako přísada ke krmivu !

 

  • Obsah surovin sestupně:  Hnědá mořská řasa Kelpa - 30%, Arktický Krill - 25%, Pivovarské kvasnice - 10%, Směs mořských řas, Sušená vejce, Sušený vaječný žloutek, Moučka z vaječných skořápek, Sladkovodní sinice Spirulina 5%, Římský kmín - Černucha, Konopná moučka, Lososový olej, Hydrolyzovaný kolagen, Hydrolyzovaný Krillový protein, Sladkovodní sinice Chllorela, Kyselina ascorbová - vitamín C,  Žraločí chrupavka, Colostrum - sušené mlezivo a Beta glukan 82%  jsou významné imunostimulátory pro zvýšení přirozené imunity.

  Obsah přirozených živin:   Hrubý protein - 38 %. Tuk - 14 %. Vláknina - 5,5 %. Popel - 15 %. Škrob - 8 %. Vlhkost - 9 %.

   Vitamíny v přirozené formě ve 100 g:   B1 - 2,8 mg, B2 - 1,8 mg, B3 Niacin - 9,5 mg, B5 kys. Pantothemová - 5,9 mg. B6 - 2,5 mg, B12 - 13,5 mcg, B8 = Cholin - 92 mg, vit. C - 1000 mg, D3 - 24,5 mj., E - 9,2 mg, Beta karoten - 1,8 mg.

   Minerály v přirozené formě ve 100 g:  Vápník - 3,4 %. Fosfor - 1,5 %. Hořčík - 600 mg. Sodík - 0,5 %, Draslík - 36 mg, Síra - 13 mg. Měď - 0,8 mg, Železo - 42 mg, Zinek - 3,5 mg, Jód - 6 mg.

   Doplňkové látky ve 100 g:  Beta glukan - 500 mg. Colostrum - 500 mg.

   • Poznámka:  Popel je označení anorganického zbytku při spálení jednotky směsi, při laboratorních rozborech. Jde převážně o minerální látky. Nejde o popel přidaný do krmiva! 
     
   • Charakteristika: Naše granulovaná směs vodních řas, krillu a pivovarských kvasnic, spolu s dalšími surovinami se řadí mezi tzv. Super food, neboli Superpotraviny. Jde o marketingové označení pro potraviny - suroviny, které mají vysoký obsah látek prospívajících zdraví lidí či zvířat. Jde především o proteiny ( bílkoviny ) vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty, nenasycené mastné kyseliny, aj.

   Granulované doplňkové krmivo Řasy a Krill jsme sestavili právě z těchto "Super surovin" Je surovinově navrženo tak, aby jako doplněk výživy dodával v širokém spektru živiny, které se v syrovém mase, nebo běžném krmivu vyskytují minimálně, nebo vůbec. Jde především o jód. přirozenou vlákninu, některé vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny, stopové prvky, antioxidanty, aj. Všechny vitamíny, minerály a antioxidanty jsou pouze přirozeného původu.

   Působení směsi na organismus:

   1. Asi největší přínos této směsi - mimo jiné - bude ve vysokém obsahu jódu. Tím je směs nápomocná při vytváření hormonů štítné žlázy, který následně ovlivňuje kvalitu celého metabolismu těla a tak i zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů u psů může vycházet právě z chronického nedostatku jódu, aniž by se na to při hledání příčin nemocí přišlo.
   2. Podpora imunity díky obsahu dvou nejsilnějších imunostimulátorů, které se na trhu vyskytují - Beta Glukan a Colostrum. Více v popisu jednotlivých produktů.
   3. Je bohatým zdrojem přirozených, plně stravitelných elektrolytů ( vápník, hořčík, draslík ), minerálů, stopových prvků a vitamínů v celém jejich známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organizmu.
   4. Je bohatým zdrojem Karotenoidů - silná přírodní barviva. Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. Podporuje správný metabolismus vápníku.
   5. Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěží, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
   6. Napomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen. Zlepšuje stav srsti a kůže.
   7. Podporuje mozkové funkce - paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj. Vhodné při výcviku mladých psů.
   8. Detoxikace organismu a vylučování toxinů z těla. Bohatý zdroj hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
   9. Směs má díky vysokému obsahu Krilu a vodních řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. Proto pozor na nekontrolovaný příjem, kdy pes najde celé balení výrobku.

   Doplněk krmiva Multivitamínové pelety je granulováno za studena, do granulí o průměru 4 mm a délce cca 25 - 35 mm. Má tmavě zelenou barvu a výraznou vůni po mořských řasách a krillu. Ve vodě granule nebobtnají, jen se postupně rozpadají. Bez Lepku a Laktózy. Krmivo neobsahuje žádné konzervanty, aromata ani barviva ! Vše jsou jen a pouze přírodní suroviny.

   • Možnosti použití:  Směs je poskládaná převážně ze "Super potravin" tak, aby jste je nemuseli kupovat zvlášť, složitě je přepočítávat a míchat. Je vhodná pro všechny druhy i kategorie psů, mladého až pokročilého věku.

   Doplněk stravy Krill, Řasy a Žraločí chrupavka je ideálním doplňkem k masité stravě při tzv. Barfování. Přídavek těchto granuleki je vhodný i při krmení vařeným masem, ke konzervě nebo ke granulím. Nekrmte jej ale samostatně, je příliš koncentrované. Dbejte, aby se pes k němu nedostal a nesežral ho jednorázově příliš mnoho. Mohl by miít zažívací poříže. Jde ale pouze o přírodní produkty, takže k otravě nemůže dojít. Snad jedině při dlouhodobé vysoké konzumaci by mohlo dojít k předávkování jódem. To je ale v běžné chovatelské praxi jen těžko možné.

   • Dávkování doplňkového krmiva:  Obecně se k masu přidává 2 - 3 g ( navršená čajová lžička ) na 5 kg hmotnosti psa na den. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud je pes ve vysoké zátěži nebo barfujete, může se dát až 4 g / 5 kg váhy psa / den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva. U velkých psů nepřekračujete dávku 30 g / den.

   Akutně přidávejte multivitamínové granule denně cca 1 - 2 měsíce nebo do odeznění akutních příznaků, pak lze přejít na preventivní dávkování. Pokud má pes akutní problémy se srstí ( líná, záněty kůže. svědivost ), použijte Multivitamín Forte. Při silných potížích se srstí Multivitamín Ultra forte.

   Preventivně přidávejte granule ke krmivu jen např. 4x týdně - obden, lze takto krmit dlouhodobě bez přestávek.

   Doplněk výživy zamíchejte do mokré masové směsi, do konzervy, do granulí - nejlépe zalité s vývarem. Rozpustnost je pozvolná a granule se rozpadají od povrchu ke středu pomalu a postupně. Nebobtnají, pes je může bez problémů rozkousat.

   • Skladování a spotřeba: Doplňkové krmivo je konzervováno přirozenou cestou, a to vysušením. Uchovávejte jej proto v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C.

   Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od nákupu. Krmivo vydrží při správném skladování a teplotě do 10 °C až 12 měsíců, suroviny však ztrácejí dlouhodobým skladováním na výživové, chuťové i pachové atraktivnosti.

   Specifikace
   Váha 0.5 kg
   Hodnocení
   Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
   Zboží 5 / 523