Odběr novinek
Domů /
Zboží 505 / 535

Obalovací těsto - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 150 g

Kód: OTPK10-1
Vysoký obsah krilové a olihňové moučky spolu s tekutým krillem. To vše a mnoho dalších vybraných surovin doplněno o ostře pálivé chilli a Španělský pepř. Velmi dobrá účinnost po celé hlavní lovné období, ale je účinné také v chladné vodě.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Obalovací těsta
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 150 g
Obalovací těsto - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 150 g

! Celoročně účinné obalovací těsto !

 

  • Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako boilie mix Pikantní krill  (více o složení v sekci " Boilie Mixy "). Směs je tříděná, velmi jemně mletá a obsahuje více rybích surovin + suroviny se snadnou rozpustností ve vodě.

Mimo jiné toto těsto testoval a ladil náš závodní tým po celé léto, jako připravovaného favorita na týdenní mezinárodní závod - IBCC na maďarském Balatonu v říjnu 2020, kde nakonec vybojovali vynikající úspěch v podobě 55-tého místa z 240 účastnících se týmů! A nyní toto těsto nabízíme v nezměněné podobě i na náš trh.

Dále obsahuje: Kombinaci specifických rybích mouček a doplňků, jako v řadě výrobků Pikantní krill, spolu se snadno rozpustnými složkami, vysoce atraktivními pro ryby a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Těsto má hnědo - červenou barvu Krilu a výraznou vůni po mořských plodech. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby! 

  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v jarním, či podzimním, chladnějším období, tak i v teplé období hlavní sezóny, díky vysokému obsahu rybích a instantních surovin. 
  • Skladování a spotřeba:  Skladujte do 15 °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 6 měsíců.

Cizorodé látky ulpělé z rukou na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění v místě dotyku!

Specifikace
Váha 0.15 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 505 / 535