Domů /
Zboží 183 / 410

Pelety Boilies - KARIBIK, 250 g

Kód: PBK30
Vařené pelety boiliesového typu s přírodním pepřem, chilli, orient. kořením a rybími složkami. Velmi kvalitní a účinné po celý rok.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Boilies - KARIBIK, 250 g
Pelety Boilies - KARIBIK, 250 g

 

Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, jemně mletých surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby.
Dále směs obsahuje: Vybrané druhy rybích mouček, hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rozpustný rybí protein, vaječnou bílkovinu, sušené mléko, kvasnice, lososový protein, Španělský pepř, přírodní chilli, orientální koření, aj.

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní typ ostrých, pálivých pelet pro ryby s přídavkem vysoce stravitelných škrobových surovin, koření a rybích surovin v různých formách! Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody.

Směs na pelety je vyrobena velmi obdobně jako je tomu u našich boilies stejné řady, a jsou také tepelně upraveny v páře, takže pak vydrží ve vodě 5 - 8 hodin, dle průměru. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě hodně,"ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za zlomek času! Ve studené vodě pak vydrží dvojnásobek uvedené doby.

 Pelety mají žluto-oranžovo-zelenou barvu po použitých surovinách s výraznou kořeněnou vůní!

  • Možnosti použití: Vařené pelety Karibik se používají především jako chytací, a to i na feeder, nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k těmto peletám přikoupit Booster Karibik, který použijete pro jejich maceraci (namáčení). Namočené pelety ještě obalte v  jakémkoli našem práškovém dipu. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu pelety!

 

  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními stabilizátory, nepoužíváme totální konzervanty, které z nich udělají “ mrtvou surovinu “ a navíc ovlivňují vnadící efekt. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +6 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 10 měsíců!

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 183 / 410