Odběr novinek
Domů /
Zboží 229 / 523

Pelety Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE 12 mm, 250 g

Kód: PBMK20
Velmi účinné pelety od jara do podzimu. Sestaveno z různých druhů kukuřičných surovin, mléčných produktů, přírodního cukru a lehkých rybích LT mouček. Jde o suroviny s velmi dobrou rozpustností i v chladné vodě.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Pelety Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE 12 mm, 250 g

 

NOVÁ RECEPTURA S NOVÝMI SUROVINAMI !

 DOKONALE OVĚŘENÉ PELETY V RYBOLOVNÉ PRAXI !

! Perfektní pro celoroční použití a to i na studenou vodu

 

  • Obsahuje:  Těsto pro pelety z kukuřice je složeno ze 17 druhů středně nahrubo mletých surovin. Pojivem ve směsi jsou čerstvá vejce. Základem jsou především kukuřičné produkty a k nim přidané další vhodné rybí, mléčné a rostlinné moučky.

Použité suroviny:  Extrudovaná kukuřičná mouka, toustovaná kukuřice, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, kukuřičné vločky, CSL liquid, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72,  lososový protein LT 75,  rybí protein LT 94,  syrovátku, sušené plnotučné mléko, kvasnice, cukerný sirup, vanilku, kukuřičné aroma, atd.  

  • Charakteristika: Pelety Mléčná kukuřice jsou typickým zástupcem lehkých, sacharidových, kukuřičných boilie. Jsou složené ze surovin, jenž jim dávají přirozenou, sladkou, kukuřičnou chuť i vůni, podobné kukuřici v mléčné zralosti.

Používáme k dochucení pouze přírodní cukry - sacharózu a fruktózu. Jsou  snadno rozpustné ve vodě, mají rychlý vnadící účinek. V kukuřičné směsi jsou i mléčné bílkoviny a lehké, enzymaticky štěpené rybí proteiny, na které ryby velmi dobře reagují. Kukuřičnou chuť jěště navíc zvýrazňuje CSL sirup naturál.

Pelety mají žlutou barvu a příjemnou sladkou vůni po kukuřici. V chladnější vodě vydrží cca 6 - 8 hodin, v teplém období asi 4 – 6 hod., dle průměru. Záleží však nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost pelet na třetinu!

  • Možnosti použití: Kukuřičné pelety jsou svým složením předurčeny především pro "rychlé" chytání kaprů a amurů. Díky snadno vyluhovatelným surovinám jsou účinné od časného jara až do pozdního podzimu. Jsou také úspěšné při intenzivním lovu na závodech, osvědčily se i na velkých vodních plochách, jako jsou štěrkoviště a údolní nádrže.

Nejlepší výsledky jsou však tradičně na klasických kaprových rybnících. Doporučuji kukuřičné pelety pro ty, kteří nechtějí u vody sedět hodiny bez záběru, při čekání na trofejní rybu, ale chtějí aktivně chytat. 

Pro zrychlení vnadícího efektu, doporučuji obalit peletu v našem Práškovém dipu Mléčná kukuřice. Je lepší udělat i více vrstev. 

Pro zvýšení doby rozpadu obalte peletu v Obalovacím těstě Mléčná kukuřice. Prodloužíte si životnost pelety až o dvě hodiny - záleží ale na množství bílé ryby, která tuto dobu může zkrátit až na třetinu.

Pro macerování kukuřičných pelet je ideální CSL liquid v některé z našich příchutí, nebo jen naturál. Polejte asi 24 hodin před lovem boilies neředěným CSL sirupem a protřepejte.

  • Skladování:  Pelety jsou  konzervované a částečně vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte je v prodyšném obalu na vzdušném místě (rašlový pytel, přepravka na ovoce). Takto se vám pelety vysuší úplně a vydrží bez úhony, i v PVC obalu, po mnoho měsíců.

Pokud jej necháte "mokré" uzavřené v PVC sáčku, skladujte ho při teplotě max. do 15 °C - nedoporučuji však déle jak cca 6 měsíců. Na delší dobu je lepší pelety zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach pelety přežijí bez problémů i v letních dnech.

Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Zapaří se a posléze zaplísní.

Specifikace
Váha 0.25 kg
S tímto zbožím kupují
Pelety Boilies - CALYPSO, 1 kg Pelety Boilies - CALYPSO, 1 kg Kód: PBCA10
Pelety Boilies - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 1 kg Pelety Boilies - PIKANTNÍ KRILL - Speciální edice, 1 kg Kód: PBPK-1
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 229 / 523