Odběr novinek
Domů /
Zboží 371 / 523

Pelety Chytací Neon - JÁTRA - 250 g, 1 ks

Kód: PCJA20
Jednodruhové neonové peletky o velikosti 16 mm, s játrovým základem a příchutí. Obsahují natrávená játra, rozpustný rybí protein, tekutá játra a další přírodní atraktory. Pro rychlé chytání.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Pelety - CHYTACÍ
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Pelety Chytací Neon - JÁTRA - 250 g, 1 ks

 

! Jasně červené peletky s obsahem lehce rozpustných surovin !

! Rychlý vnadící účinek !

 

  • Obsahují: Tekutá natrávená játra, rybí moučku LT 94, rozpustný lososový protein, játrový protein, extrudovanou kukuřičnou mouku, pšeničné klíčky, CSL moučku, krmnou mouku a kvasnice, syrovátku, přírodně identické aroma, aj.
  • Charakteristika: Směs surovin se snadno rozpustnými atraktory a s tepelně předupravenými rostlinnými pojivy. Peletky jsou v sytě červené barvě s příchutí jater.

Ve vodě od povrchu postupně měknou a vyluhovávají se vnadící složky. Dle teploty vody vydrží pelety cca 2 - 4 hodiny. V chladné vodě bez bílé ryby mnohem déle, až 10 hodin.

Doba rozpustnosti však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletku za polovinu času!

  • Možnosti použití: Neonové pelety s příchutí jsou určeny především pro rychlé chytání kaprů, velkých cejnů, nepohrdne ani amur - i když jde o masovou příchuť. Aplikuje se na vlas, jako boilies, nebo na šňůrku, jako rohlíkáč.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu pelet, doporučuji je obalit v našem Práškovém dipu, nebo Obalovacím těstě.

Balení:  PVC zipové sáčky 250 g, tj. cca 80 ks

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a chladu do cca 20 °C v PVC sáčku, bez rázového střídání teplot - možnost kondenzace vody na stěnách a zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Uskladněné v chladu do cca 10 měsíců od nákupu.

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 371 / 523