Odběr novinek
Domů /
Zboží 451 / 523

Pelety Chytací Neon - KUKUŘICE - 250 g, 1 ks

Kód: PCCE20
Jednodruhové peletky o velikosti 16 mm, z extrudované kukuřičné mouky a s příchutí vařené kukuřice. Obsahují rozpustný rybí a lososový protein, Fish liquid a další přírodní atraktory. Pro rychlé chytání.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Pelety - CHYTACÍ
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Pelety Chytací Neon - KUKUŘICE - 250 g, 1 ks

 

! Neonové peletky s obsahem lehce rozpustných surovin !

! Rychlý vnadící účinek !

 

  • Obsahují: Lehké rybí moučky LT 72 a LT 94, rozpustný lososový protein, Fish liquid, extrudovanou kukuřičnou mouku a klíčky, kukuřičný sirup - CSL liquid, krmnou mouku a kvasnice, glukózu, přírodně identické aroma, aj.
  • Charakteristika: Směs z tepelně upravených kukuřičných surovin a se snadno rozpustnými atraktory. Peletky jsou v sytě žluté, zářivé barvě s příchutí vařené kukuřice.

Ve vodě od povrchu postupně měknou a vyluhovávají se vnadící složky. Dle teploty vody vydrží pelety cca 2 - 4 hodiny. V chladné vodě bez bílé ryby mnohem déle, až 10 hodin.

Doba rozpustnosti však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletku za polovinu času!

  • Možnosti použití: Tyto kukuřičné pelety s příchutí jsou určeny především pro rychlé chytání kaprů, velkých cejnů, nepohrdne ani amur. Aplikuje se na vlas, jako boilies, nebo na šňůrku, jako rohlíkáč.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu pelet, doporučuji je obalit v našem Práškovém dipu, nebo Obalovacím těstě.

Balení:  PVC zipové sáčky 250 g, tj. cca 80 ks

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a chladu do cca 20 °C v PVC sáčku, bez rázového střídání teplot - možnost kondenzace vody na stěnách a zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Uskladněné v chladu do cca 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 451 / 523