Odběr novinek
Domů /
Zboží 237 / 523

Pelety Feeder vnadící - RED HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 5 kg

Kód: RHKFE42
Vlastní výroba! Směs syrového rybího masa, krve, rybích mouček a směsi červeného koření Red Robin.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Pelety Feeder vnadící - RED HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -
Další varianty zboží: Pelety Feeder vnadící - RED HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -
Pelety Feeder vnadící - RED HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 5 kg

 

! Perfektní malé pelety pro vnadění při lovu na Feeder !

! Obsahují syrové rybí maso + Red Robin !

 

Složení: 15 druhů vnadících složek! Převažuje syrové rybí maso a vnitřnosti, krevní moučka, masová moučka, rybí tuk (celkem 60% z celkové hmoty). Charakteristická barva a vůně pelet Red Halibut Krev, je dána směsí tmavých živočišných složek a červeného koření typu Red Robin. Zbytek jsou různé extrudované suroviny, kvasnice, klíčky, kukuřičná mouka, rybí tuk, aj.

Obsah základních živin:  40 % NL (bílkovin)  a 20 % tuku  -  převážně z rybích vnitřností!

Směs neobsahuje žádná umělá barviva ani syntetická aromata!
Vše jsou jen přírodní produkty!
 
 • Charakteristika: Jde o vlastní výrobu i recepturu!  Nikoliv o přebalovaná a dochucená krmiva zahraničních značek pro lososovité ryby! Je to velmi silná rybí směs s vysokým obsahem syrového rybího masa, hovězí krve a osvědčené směsi červeného koření Robin Red - což dělá výrobek ojedinělým v ČR! Pelety Red Halibut Krev jsou převážně složeny hlavně ze syrového rybího masa, jiker a mlíčí,  masových mouček, krevní moučky a nutných EXTRUDOVANÝCH  pojiv Pelety nemají středovou dírku, jsou v celém svém profilu velmi mastné, nejen na povrchu od macerování. 
  Barva je červenočerná, pelety mají výrazný pach po rybách s krevní moučkou, s velmi jemnou vůní koření. Vytváří se tak, rybolovnou praxí ověřená, zajímavá kombinace koření, rybího tuku, krve a rybího masa se všemi jeho složkami, tj. sliz, vnitřnosti, jikry, mlíčí atd. 
   
  Takovou kombinaci koření a přírodních složek z ryb nenajdete v žádném výrobku od českých výrobců, na trhu s výrobky pro sportovní rybolov! Jejich přirozený charakter nenahradí ani sebekvalitnější aromata!
   
  Pelety Red Halibut Krev 12 mm se od povrchu postupně rozpadají a vydrží ve vodě cca 1 - 2 hodiny, dle průměru. V chladné vodě i mnohem déle. Doba rozpustnosti, díky vysokému obsahu tuku, však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně také na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletu i za třetinu času.
   
 • Možnosti použití:  Pelety jsou určeny pro vnadění ryb, především kapra, jesetera, parmy, ale i sumce, aj. Vnadící účinek lze zesílit macerováním v rybím tuku, nebo tekutých játrech. Osvědčily se perfektně především v teplém letním období, nebo kdy voda přesáhla alespoň 15°C.
 • TIP:  Do těchto pelet lze ručně lehce vyvrtat dírku a udělat si z nich vynikající, rychlé chytací pelety !

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 237 / 523