Odběr novinek
Domů /
Zboží 171 / 536

Pelety Feeder vnadící - BLACK HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg

Kód: BHKFE41
Vlastní výroba! Směs syrového rybího masa, krve, masových a rybích mouček s ideálním poměrem extrudovaných surovin pro kaprovité ryby !

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Feeder vnadící - BLACK HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg
Pelety Feeder vnadící - BLACK HALIBUT+KREV - Ø 12 mm -, 1 kg

 

Perfektní malé pelety pro vnadění při lovu na Feeder !

! Obsahují syrové rybí maso !

 

  • Složení: 15 druhů vnadících složek! Převažuje syrové rybí maso a vnitřnosti, krevní moučka, masová moučka, rybí tuk (celkem 60% z celkové hmoty). Zbytek jsou extrudované suroviny, kvasnice, bisqut mouka, lososový olej, aj.

Obsah základních živin: 40 % NL (bílkovin), 20 % tuku, 1,5 % vlákniny. Poměr aminokyselin velmi blízký rybímu masu!

Směs neobsahuje žádná umělá barviva ani syntetická aromata!
Vše jsou jen přírodní produkty!
 
  • Charakteristika: Naše krmné pelety nemají středovou dírku a jsou vyrobeny na základě velmi úspěšné kombinace originální halibut směsi, krevní moučky a rybího masa!  Jsou vyráběny tlakovým lisováním za studena a velmi dobře se potápí! Tak je zachováno přirozené aroma rybího masa, které je ve vodě tím nejpřirozenějším atraktorem. Syrové rybí maso a vnitřnosti obsahují přesně to, nač všechny velké kaprovité ryby reagují!  V kombinaci s krevní moučkou vzniká úžasně atraktivní směs, která se nám velmi osvědčila i na závodech!

Ve vodě se naše "black halibutky" rozpadají pozvolna od povrchu ke středu cca do 1,5 - 3 hod. Záleží především na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za polovinu uvedeného času! Rychlost nástupu vnadícího efektu, vám velmi dobře vynahradí kratší dobu rozpadu, oproti např. halibut peletám fy. Coppens.

  • Možnosti použití: Tyto pelety jsou určeny především na levné, rychlé a účinné vnadění, jako rozšíření sortimentu k našim Originál halibut peletám! Jako vnadící se dají použít i do PVA sáčků, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, nastřelováním, atd. Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím Lososovým olejemRybím tukem, nebo Tekutými játry
  • TIP:  Do těchto pelet lze ručně lehce vyvrtat dírku a udělat si z nich vynikající, rychlé chytací pelety !

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 171 / 536