Domů /
Zboží 7 / 407

Plovoucí boilies - BAREVNÝ MIX - 2 v 1 -, 30+10 g

Kód: PUFX21
Dva výrobky v jednom balení - 30 g Pop Up + 10 ml dipu. Mix až 6 druhů barev plovoucích boilies bez příchutě + dip dle vlastního výběru! Průměry 12 a 16 mm. Super cena!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Boilies Plovoucí
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Plovoucí boilies - BAREVNÝ MIX - 2 v 1 -, 30+10 g

 

Neochucená plovoucí nástraha v mixu až 6 barev !

+ 10 ml dipu dle vlastního výběru !

 

  • Charakteristika:  Barevný mix Plovoucích boilie (anglicky Pop up boilie), v Neutrálni příchuti, nabízené ve dvou průměrech, a to 12 a 16 mm, včetně 10 ml dipu, který si sami vyberete. Vyrábíme jej dle vlastní receptury a na vlastním strojním zařízení. Nejde o přebalovaný dovoz! Pop up boilie je sestaveno na bázi napěněné organické hmoty, krmných surovin jako pojidla, potravinářských barev, ale bez aromat a chuťových atraktorů. Je vhodné pro vlastní dipování, nebo jen k nadnášení nástrahy. V mixu najdete až 6 druhů barev.

Balení obsahuje 30 g plovoucích boilies + 10 ml dipu. Ten vyberte v nabízenémm výběru příchutí.

Pop Up boilies Naturál má skvělé plovoucí schopnosti, je tužší konzistence, stále pružné a bez příchutě. Dá se po předvrtání napíchnout i přímo na háček, ale vhodnější je aplikace na vlas. Velmi dobře jej probodnete tenkou jehlou na boilies bez zpětné zarážky. Vydrží se vznášet po mnoho dnů, dá se proto použít k rybolovu i opakovaně, dokud jej neztratíte, či nezničíte. 

  • Možnosti použití:  Pop Up boilies se dipuje silnými, ale řídkými dipy, které se do něj dobře vsáknou, klidně i neředěnými aromatickými koncentráty. Boilies neobalujte v hustých tekutých potravách, nebo obalovacích těstech, nebude plavat, bude příliš těžké! Naopak vhodné a účinné je použití plovoucích obalovacích těst.

Vyberte si bavu Povoucího boilies, navlečte jej na montáž - na vlas - a dobře omáchejte v přiloženém dipu. Můžete jej tam nechat i déle. Pak rovnou nahazujte.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 407