Domů /
Zboží 198 / 517

Plovoucí boilies - MEDOVÁ PAMPELIŠKA, 30 g

Kód: PLBMP10
Chytací plovoucí boilies s obsahem přírodních surovin s příchutí pampelišky a medu! Nejen, že nadnáší nástrahu, ale i aktivně chytá!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Boilies Plovoucí
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí boilies - MEDOVÁ PAMPELIŠKA, 30 g
Plovoucí boilies - MEDOVÁ PAMPELIŠKA, 30 g

Novinka 10/2019

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, směs ovocných doplňků, mléčný a vaječný protein, rybí protein rozpustný, aj.
  • Charakteristika:  Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad, které tvoří základ dnes velmi populární příchutě Medová pampeliška. Není to jen napěněná, syntetická, plovoucí barevná kulička. Jde o plovoucí boilies z krmných surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené, chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! Ve vodě vydrží plavat non stop, ani po několika dnech se nepotopí!
  • Možnosti použití: Plovoucí boilies Medová pampeliška lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinového boilies, či pelet, ideálně v kombinaci s řadou Medová pampeliška, ale také netradičně např. s příchutí Mefisto nebo Tygří ořech - není ale podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte herneticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

 

Specifikace
Váha 0.03 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 198 / 517