Domů /
Zboží 12 / 537

Plovoucí boilies - PIKANTNÍ JAHODA a PEPŘ, 45 g

Kód: PLC10
Chytací plovoucí boilies s obsahem přírodních surovin s velmi populární ovocnou a pálivou příchutí. Nejen, že nadnaší nástrahu, ale i aktivně chytá! Výborný do teplé i chladné vody!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Boilies - Plovoucí
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Plovoucí boilies - PIKANTNÍ JAHODA a PEPŘ
Další varianty zboží: Plovoucí boilies - PIKANTNÍ JAHODA a PEPŘ
Plovoucí boilies - PIKANTNÍ JAHODA a PEPŘ, 45 g

 

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vynikající pro celoroční rybolov !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, směs ovocných doplňků a extraktu z chilli a pepře. Dále obsahuje mléčný a vaječný protein, rozpustný rybí protein, aj.
  • Charakteristika:  Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěněné přírodní suroviny a krmných přísad, které tvoří základ mezi rybáři velmi populární kombinace ostré a ovocné příchutě Jahoda a Pepř. Kvalitní jahodová esence pochází z potravinářského odvětví a je přírodně identická, ve vodě se snadno rozpouští a rychle šíří.

Ostrou, pálivou složku " Pepř " zajišťuje speciální potravinářský doplněk z chili papriček a černého pepře, který se také používá v masném a uzenářském průmyslu. Tyto suroviny jsou díky svým vlastnostem předurčeny pro celoroční použití, do teplé i chladné vody - vyzkoušeno našimi závodními týmy a testery. 

Naše plovoucí boilies Jahoda a Pepř není jen napěněná, syntetická, plovoucí kulička s neonovou barvou. Jde o výrobek s obsahem přírodních surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! Ve vodě vydrží plavat non stop, víc jak 48 hodin!

  • Možnosti použití: Plovoucí boilies Jahoda a Pepř lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení klasického, surovinového boilies, či pelet. Kombinace s jiným typem nástrahy však může přinést nečekané úspěchy. Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu hlavně ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Pokud si chcete aroma plovoucího boilies, při delším použití ve vodě, více oživit, udělejte si směs z našich aromat Jahoda + Černý pepř. Před každým novým nahozením pak ponořte plovku do této neředěné směsi.

Dlouhodobě skladujte herneticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

 

 

Specifikace
Váha 0.045 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 537