Domů /
Zboží 18 / 521

Plovoucí boilies - POMERANČ a MED, 45 g

Kód: PLPA40
Chytací plovoucí boilies s obsahem přírodních surovin s příchutí Pomeranč a Med! Nejen, že nadnaší nástrahu, ale i aktivně chytá! Výborný do chladné vody!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Boilies - Plovoucí
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Plovoucí boilies - POMERANČ a MED
Další varianty zboží: Plovoucí boilies - POMERANČ a MED
Plovoucí boilies - POMERANČ a MED, 45 g

 

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vynikající pro chladné období !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, směs ovocných doplňků, sladový výtažek, mléčný a vaječný protein, rozpustný rybí protein, aj.

 

  • Charakteristika:  Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad, které tvoří základ tzv. " studené " příchutě Pomeranč a Med. Pomerančová esence se získává z kůry pomeranče a je velmi těkavá, ve vodě se snadno rozpouští a rychle šíří. Chuťovou složku "Med" zajišťuje speciální potravinářský doplněk z přirozených surovin - koncentrovaný sladový výtažek - který má krásné medové aroma, sladkou medovou chuť, a používá se běžně v cukrářském i pekárenském průmyslu. Tyto suroviny jsou díky svým vlastnostem předurčeny do chladné vody, kde perfektně fungují - vyzkoušeno závodními týmy! 

Naše plovoucí boilies není jen napěněná, syntetická, plovoucí kulička s neonovou barvou. Jde o výrobek s obsahem přírodních surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! Ve vodě vydrží plavat non stop, víc jak 48 hodin!

 

  • Možnosti použití: Plovoucí boilies Pomeranč a Med lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení klasického, surovinového boilies, či pelet, ideálně v kombinaci s řadou Calypso, Smetana, Mefisto, nebo Amur - není ale podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu hlavně ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte herneticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

 

 

Specifikace
Váha 0.045 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 18 / 521