Domů /
Zboží 331 / 550

POP UP - Mini Ø 8 mm - KRILL a OLIHEŇ, 15 g

Kód: PUML20
Nejmenší plovoucí boilies české výroby! Vlastní receptura! Plovoucí boilies obsahující přírodní atraktory ve směsi. Nejen nadnáší nástrahu, ale samo i aktivně chytá!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Mini - 8 mm
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty POP UP - Mini Ø 8 mm - KRILL a OLIHEŇ, 15 g
POP UP - Mini Ø 8 mm - KRILL a OLIHEŇ, 15 g

 

! Mini plovoucí boilies 8 mm s výsokým vztlakem !

! Vlastní výroba, obohaceno atraktory !

 

  • Charakteristika: Mini plovoucí boilie (anglicky Pop up boilie), s příchutí Krill a Oliheň, o průměru 8 mm, vyrábíme dle vlastní receptury a na vlastním strojním zařízení. Nejde o přebalovaný dovoz! Mini pop up boilie je sestaveno na bázi napěněné organické hmoty, krmných surovin - krill liquid, olihňový extrakt, Fish liquid, rozpustný rybí protein, aj. - potravinářských barev a přírodně identických aromat. 

Naše mini pop up boilies 8 mm má skvělé plovoucí schopnosti i přes svůj mini rozměr. Je tuhé konzistence, ale přesto mírně pružné. Dá se napíchnout i přímo na háček ( doporučuji ale předvrtat ), ale vhodnější je aplikace na vlas. Vydrží se vznášet i po několik dnů, dá se proto použít k rybolovu i opakovaně a opětovně jej i dipovat, dokud jej neztratíte, či nezničíte. Barva je rezavě hnědá, vůně je typická pro Krill s mořskými plody.

Nabízíme tyto hmotnostní varianty Pop Up 8 mm:

 35 ml  =  15 g  =    56 ks

 50 ml  =  30 g  =  110 ks

100 ml  =  55 g  =  211 ks

  • Doporučení: Pokud chcete plovoucí boilies ještě více dipovat, dipujte jej silnými, ale řídkými dipy, které se do něj dobře vsáknou, ale nesníží jeho plovoucí schopnost. Boilies neobalujte v hustých, tekutých potravách, nebo obalovacích těstech, nebude plavat, bude příliš těžké! Je možnost použití plovoucích obalovacích těst.
Specifikace
Váha 0.015 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 331 / 550