Domů /
Zboží 319 / 552

POP UP - Mini Ø 8 mm - NATURÁL MIX, 30 g

Kód: PUMA11
Nejmenší plovoucí boilies české výroby! Vlastní receptura i výroba! Plovoucí boilies je bez atraktorů, vhodné pro vlastní dipování. V jednom balení je 7 druhů barev.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Mini - 8 mm
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku POP UP - Mini Ø 8 mm - NATURÁL MIX
Další varianty zboží: POP UP - Mini Ø 8 mm - NATURÁL MIX
POP UP - Mini Ø 8 mm - NATURÁL MIX, 30 g

 

  • Charakteristika: Mini plovoucí boilie (anglicky Pop up boilie), v Neutrálni příchuti, o průměru 8 mm, vyrábíme dle vlastní receptury a na vlastním strojním zařízení. Nejde o přebalovaný dovoz! Mini pop up boilie je sestaveno na bázi napěněné organické hmoty, krmných surovin jako pojidla, potravinářských barev, ale bez aromat a chuťových atraktorů. Je vhodné pro vlastní dipování, nebo jen k nadnášení nástrahy.

Naše plovoucí boilies 8 mm má skvělé plovoucí schopnosti i přes svůj mini rozměr, je tužší konzistence, ale přesto pěkně pružné. Dá se napíchnout i přímo na háček, ale vhodnější je aplikace na vlas. Vydrží se vznášet i po několik dnů, dá se proto použít k rybolovu i opakovaně a opětovně jej také můžete dipovat, dokud jej neztratíte, či nezničíte. Nabízíme mix 7 druhů barev.

Hmotnostní a objemové varianty Pop Up 8 mm:

 35 ml  =  15 g  =    56 ks

 50 ml  =  30 g  =  110 ks

100 ml  =  55 g  =  211 ks 

 

  • Doporučení: Pokud chcete plovoucí boilies dipovat, dipujte jej silnými, ale řídkými dipy, které se do něj dobře vsáknou, ale nesníží jeho plovoucí schopnost. Boilies neobalujte v hustých, tekutých potravách, nebo obalovacích těstech, nebude plavat, bude příliš těžké! Naopak vhodné a účinné je použití plovoucích obalovacích těst.

 

Specifikace
Váha 0.03 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 319 / 552