Odběr novinek
Domů /
Zboží 358 / 537

SUŠENÉ HOVĚZÍ DRŠŤKY - pro psy, 250 g

Kód: P00744-1
Vysušené plátky z hovězích žaludků - tzv. dršťky. Určeno jako pamlsek pro psy nebo i lehká svačinka v průběhu dne. Ruční výroba na rodinné farmě - jatkách.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty SUŠENÉ HOVĚZÍ DRŠŤKY - pro psy, 250 g
SUŠENÉ HOVĚZÍ DRŠŤKY - pro psy, 250 g

! Ruční práce - pásky z hovězích žaludků !

Velmi atraktivní a chutný pamlsek pro každého psa !
 

  • Složení:  Syrová, usušená svalovina ze žaludků hovězího skotu. Nakrájená na pásky, bez jakýchkoliv dalších zchutňujících úprav.

Obsah živin na 1 kg krmiva:  Bílkoviny (NL) - 78 %, Tuk – 10 %, Popel 4,5 %, Vlhkost 8 %.

  • Charakteristika:  Sušené hovězí maso pocházející ze stěn žaludků hovězího skotu je velmi zdravou a především chutnou pochoutkou, díky vysokému podílu jemné svalové tkáně, hovězího loje a přírodního kolagenu. Tyto látky mají vysokou stravitelností a využitelnost v organizmu psa. Jsou určeny především pro dodání energie a správný vývoj kloubních vazů i šlach. Významný podíl minerálů má zase pozitivní vliv na tvorbu i kvalitu kostí a zubů.

    Sušené Hovězí dršťky jsou 100% přírodní surovinou, bez jakékoliv další dochucovací nebo konzervační úpravy. Jsou nakrájený na pásy různé šířky a dlouhé cca 15 cm. Konzervace je dosaženo pouze úplným vysušením vody z tkáně horkým vzduchem. Dá se podávat psovi jako žvýkací hračka, odměna, či pamlsek během dne. Dršťky jsou houževnaté, nepraskají ani neštípou se. Určeno spíše pro střední a velká plemena psů se zdravým chrupem. Výrobek obsahuje 100 % sušených hovězích drštěk.

Naše sušené hovězí dršťky jsou také bez stabilizátorů barvy masa nebo dokonce barviva, které se někdy přidávají, aby imitovaly červenou barvu jaká je u syrového masa. Čistě přírodní, neupravované hovězí dršťky sušením na povrchu ztmavnou, což je dáno vysušením zbytků krve v surovině, která obsahuje hemoglobin a ten má v suchém stavu černou barvu.

  • Možnosti použití: Sušené hovězí dršťky používejte především jako pamlsek, či odměnu pro psa. Protože jde o čistě přírodní sušené maso, lze jej použít i jako menší svačinku k lehkému zasycení psa v průběhu dne nebo občas i jako hlavní jídlo.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho více, nic se neděje. Jde o přírodní surovinu, která ani při větším jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Protože jde o plně vysušený výrobek, dbejte aby měl pes trvalý přístup k vodě.

  • Skladování a spotřeba: Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu. Skladovat v chladu do 20 °C. Dobře zabalený a zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 358 / 537