Odběr novinek
Domů /
Zboží 228 / 523

Sušený hmyz - Krevety Shrimps, 1 kg

Kód: SHPX14
Směs velkých, sušených, mořských krevetek o velikosti cca 3 - 6 cm. Vhodný doplněk krmiva pro terarijní zvířata a hmyzožravé exoty.

Žádné hodnocení.
Kategorie: SUŠENÝ HMYZ
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Sušený hmyz - Krevety Shrimps
Další varianty zboží: Sušený hmyz - Krevety Shrimps
Sušený hmyz - Krevety Shrimps, 1 kg

 

! Kvalitní možnost dočasné náhrady živé potravy !

 

  • Charakteristika:  Krevety ( lat. Caridea, angl. Shrimps ) jsou podřád desetinohých vyšších korýšů. Jde o larvální stádia dospělých krevet a žijí po celou dobu svého vývoje jako součást planktonu v mořích, případně jim vyhovuje voda brakická. Živí se povětšinou planktonem.

Loví se tažnými sítěmi a díky tomu najdete mezi nimi i sušený plůdek ryb. Tato směska slouží dále, v různých úpravách, jako krmivo pro akvarijní a terarijní zvířata.

Po vysušení se měkká část těla mořských Krevet - Shrimps téměř ztratí, díky vysokému obsahu vody a zůstane uvnitř schránky. Barva povrchu těl těchto korýšů je světle béžová a má typický "mořský" pach.

Hmotnost 1 litru je cca 100 g.

  • Možnosti použití:  Sušené krevetky - Shrimps, jsou vynikající doplněk přirozené potravy pro terarijní zvířata a hmyzožravé exoty. Především je dobře konzumují vodní želvy.
  • Skladování a spotřeba:  Sušené krevetky - Shrimps, skladujte v dobře uzavřených PVC obalech, hlavně v suchu a chladnu, cca do 18 °C. Pokud vám zvlhnou, zaplísní.  

Dobře skladované korýše v hermeticky uzavřených obalech, bez kolísaní okolní teploty spotřebujte nejlépe do 10 měsíců.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 228 / 523