Domů /
Zboží 351 / 410

Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce, 1 kg

Kód: VPXA10
Směs partiklů, blízká potravnímu spektru Amura. Vařená směs kukuřice, pšenice, řepky, rýže, naklíčeného ječmene a fazole Mungo. Vše s příchutí červeného ovoce. K přímému vnadění, do krmítkovek, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Balení neobsahuje nálev!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Partikl vařený
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce, 1 kg
Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce, 1 kg

 

Vařená směs partiklů, bez konzervantů, bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění, nebo jako přísada !

Vhodné i do PVA

 

  • Charakteristika:  Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C ) celá zrna kukuřice, pšenice, řepky, konopí a rýže s příchutí jahody. Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou tak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, a to díky narušení buněčných stěn vysokou teplotou při vaření.

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete jen semena a ne vodu !

  •  Možnosti použití:  Vařený partikl Amur a Ovoce je výbornou příměsí do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rospadají. Dá se použít i na přímé vnadění, a nebo do PVA, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení.

 

  • Skladování:  Náš vařený partikl Amur a Ovoce je přirozeně konzervován v soli, neobsahuje proto žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v PVC obalech, v chladu, nejlépe do 15 °C. Spotřebujte max. do 3 měsíců. Pro dlouhodobé skladování možno i zamrazit, pak vydrží neomezeně.
Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Vnadící pelety - BLACK HALIBUT - Coppens, 5 kg Vnadící pelety - BLACK HALIBUT - Coppens, 5 kg Kód: KPBHC31
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 351 / 410