Odběr novinek
Domů /
Zboží 104 / 523

Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce, 10 kg

Kód: VPXA13
Směs partiklů, blízká potravnímu spektru Amura. Vařená směs kukuřice, pšenice, řepky, rýže, hrachu, fazolí, naklíčeného ječmene, aj. Vše s příchutí červeného ovoce. K přímému vnadění, do krmítkovek, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Balení neobsahuje nálev!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Partikl vařený
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce
Další varianty zboží: Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce
Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce, 10 kg

 

 

Vařená směs partiklů, bez konzervantů, bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění, nebo jako přísada !

! Vhodné i do PVA !

 

  • Obsahuje: Celá zrna kukuřice, pšenice, řepky, bílé a červené rýže, fazole Mungo, naklíčený sladovnický ječmen. A nově nyní ještě se zeleným hráškem, arašidami a bílými fazolemi.
  • Charakteristika:  Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C )  celá zrna partiklů s příchutí červeného ovoce. Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou tak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, které nemá narušené buněčné stěny vysokou teplotou při vaření. 

Tato směs je svým složením jednotlivých partiklů hodně blízká potravnímu spektru nejen kaprů, ale především pro Amura. Naklíčený ječmen, šťavnaté fazolky a hrášek, měkká pšenice s rýží a kukuřicí jsou hlavní atraktory pro tuto býložravou rybu. Vše je umocněno ještě přirozeným ovocným aroma, na které Amur také velmi dobře reaguje.  

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete pouze semena a ne vodu !

  • Možnosti použití: Vařený partikl Amur a Ovoce je výbornou příměsí do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rospadají. Dá se použít i na přímé vnadění, a nebo do PVA, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení. 

Dobrý tip:  Rozmačkejte, nebo nakrájejte dobře zralé, až přezrálé ovoce - nejlépe mirabelky, švestky, třešně, nebo meruňky - a vmíchejte do Partiklové směsi Amur. Poté prosypejte naším method mixem Amur, opět dobře promíchejte až vznikne buďto tuhá, pomaleji rozpadavá směs, kterou použijete na krmné koule, nebo jen zavlhlá směs do krmítek, která se lépe vyplavuje. Získáte vynikající krmnou kombinaci těch nejlepších surovin, na které Amuři velmi dobře reagují.

Pokud není po ruce zrovna ovoce, doporučuji přidat náš sladký ovocný sirup Amur s ovocem. 

  • Skladování:  Náš vařený partikl Amur a Ovoce je přirozeně konzervován a neobsahuje žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v dobře uzavřených PVC obalech a v chladu. Po delší dobu nejlépe do 12 °C ( cca 6 měsíců ). Do 20 °C - krátkodobě ( cca 1 - 2 měsíce ). Po otevření spotřebujte do cca 2 - 3 týdnů - záleží na podmínkách skladování, teplotě, znečištění při nabírání, atd. ( nebo zamrazte ). Zabraňte přímému slunečnímu svitu na partikl.
  • Spotřebujte nejlépe do konce rybářské sezóny, jinak doporučuji cca do 6 měsíců, při správném skladování. Pro dlouhodobé skladování, víc jak půl roku, možno zamrazit, pak vydrží relativně neomezeně. Pokud přidáte čerstvé ovoce, spotřebovat ihned, ten den!

Specifikace
Váha 10 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 104 / 523