Odběr novinek
Domů /
Zboží 78 / 523

Vařený partikl - Mix Scopex, 10 kg

Kód: VPXS13
Vařená směs kukuřice, pšenice, řepky, rýže a konopí s příchutí Scopex. K přímému vnadění, přísada do krmítkovek, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Balení neobsahuje nálev!

Žádné hodnocení.
Kategorie: Partikl vařený
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Vařený partikl - Mix Scopex
Další varianty zboží: Vařený partikl - Mix Scopex
Vařený partikl - Mix Scopex, 10 kg

 

Vařená směs partiklů, bez konzervantů, bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění, nebo jako přísada !

Vhodné i do PVA

 

  • Charakteristika:  Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C ) celá zrna kukuřice, pšenice, řepky, rýže a konopí s příchutí Scopex. Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou tak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, a to díky narušení buněčných stěn vysokou teplotou při vaření.

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete jen semena a ne vodu !

  •  Možnosti použití:  Vařený partikl Scopex je výbornou příměsí do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rospadají. Dá se použít i na přímé vnadění, a nebo do PVA, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení.

 

  • Skladování:  Náš vařený partikl Scopex je přirozeně konzervován, neobsahuje proto žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v PVC obalech, v chladu, nejlépe do 15 °C. Spotřebujte max. do 3 měsíců. Po otevření a nabírání ze sáčku, se doba skladovatelnosti v teple výrazně zkracuje, doporučuji pak krmivo mít v chladničce. Pro dlouhodobé skladování možno i zamrazit, pak vydrží neomezeně.
Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 78 / 523