Odběr novinek
Domů /
Zboží 396 / 523

Vnadící SPOD PELETY - Amur Speciál - Přezrálé ovoce, 10 kg

Kód: SPDA10-2
Velké, naboosterované pelety o Ø 38 mm, vhodné pro krmení raketou, lopatkou, nebo rovnou aplikovat na vlas. S obsahem vodních řas, vařené kukuřice, CSL, extraktu z ovoce aj. surovin vyhledávaných Amury. Vysoký a rychlý vnadící efekt. Celoroční použití.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Vnadící SPOD PELETY - Amur Speciál - Přezrálé ovoce
Další varianty zboží: Vnadící SPOD PELETY - Amur Speciál - Přezrálé ovoce
Vnadící SPOD PELETY - Amur Speciál - Přezrálé ovoce, 10 kg

! Velké pelety o Ø 38 mm s dobou rozpadu 2 - 4 hodiny !

! Možnost i aplikace rovnou na vlas !

Nyní s novými surovinamí na základě nových poznatků !

 

  • Složení: Novými surovinami jsou sladkovodní řasy ( sinice ) Spirulina a Chlorela s přídavkem mořské řasy Kelpy.Tepelně upravené extrudované suroviny - kukuřice, pšenice, hrách, pohanka, rýže. CSL moučka, bisquid moučka, řepková moučka, sojová moučka, krmné a pivovarské kvasnice, naklíčený ječmen, sušená jablečná dřeň, vojtěškové úsušky, syrovátka, melasa, extrakt z ovoce aj.
  • Charakteristika: Spod pelety 38 mm jsou dalším pokračováním a rozšířením naší řady obřích XXL krmných pelet v průměru 45 a 63 mm, které vyrábíme již 5 let a dodnes jsou největšími krmnými peletami v ČR ( a možná i v Evropě - zatím jsme o větších neslyšeli :-) ) Novým, zajimavým a velmi účinným atraktorem, pro Amury i Kapry, jsou v této směsi vodní řasy Spirulina, Chlorela a Kelpa. První dva druhy jsou sladkovodní, s velmi vysokým obsahem chlorofylu, což je zelený pigment obsažený v zelených rostlinách, sinicích a některých řasách, na který amuři přirozeně reagují. Kelpa je tzv. hnědá mořská řasa s velmi vysokým obsahem živin, především jódu. Má výrazné aroma i chuť. Společně tyto řasy dodávají peletám Amur Speciál přirozenou zeleno hnědou barvu ( pelety nejsou dobarvovány ! ) a hlavně charakteristickou vůni i chuť, která je pro Amury přirozená, stejně tak, jak ji znají ze svého vodního prostředí při spásání vodních rostlin.

Spod pelety Amur speciál - Přezrálé ovoce jsou vyrobeny ze surovin blízké potravnímu spektru Amurů. Neobsahují živočišné moučky, ale převážně směs tepelně upravených surovin a proslazené ovocné dřeně, které amuři rádi upřednostňují před klasickými, nevařenými. Hlavně jde o kukuřici, hrách, pšenici, sušenou jablečnou dřeň s melasou a vojtěšku. 

Spod pelety jsme vyrobily na základě našich vlastních zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by byla kompaktní, vydržela na krmném místě delší dobu, zároveň aktivně vnadila, tím udržovala ryby stále ve střehu a dala se hlavně snadno nahazovat, nejlépe spolu s nástrahou. Také při kratších vycházkách, aby nahradila sypké směsi do krmítek, které vyžadují delší přípravu a nádoby na míchání.

Spod pelety 38 mm nemají středovou dírku, jdou však snadno probodnout pevnější jehlou. Jsou vyráběny ze středně hrubé směsi s přísadou vařených, drcených partiklů. Pelety se ve vodě pozvolna rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Část z ních vystoupá i k hladině a některé z nich zas postupně klesají ke dnu. Pelety jsou tmavě zelené barvy a mají sladkou vůni po ovoci a kukuřici.

Směs na Spod pelety Amur speciál - Přezrálé ovoce je sestavena tak, aby se peleta pozvolna rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě se proto rozpadají postupně od povrchu ke středu, cca 2 – 4  hodiny. Záleží na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času!

  • Možnosti použití: Spod pelety jsou ideální při lovu na odhoz ( bez dalšího krmení ), protože se dají snadno navléknout na vlasec nad nástrahu. Po dopadu na dno se peleta rozpouští blízko nástrahy a sníží se tak ostražitost ryb vůči ní. Výborná návnada při lovu Amurů a Kaprů.

 Naše Spod pelety se dají nahazovat nejlépe kaprařským Spodovým prutem určeným pro krmení raketkou ( Spombou ), či vrhacím košíkem. Nebo také pomocí lopatky na delší tyči, ale nejlépe je připevnit peletu přímo na vlas nad montáž a takto ji nahodit - viz. fotografie. Spod peleta je tuhá, ale jde probodnout jehlou na boilies. Pokud by vám skladováním příliš vyschla a ztvrdla, provrtáte ji snadno vrtáčkem. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou Spod pelety Amur několik hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety i několik dní před rybolovem některou z našich Tekutých potrav, nebo Boosterů. Nebojte se i nesourodých kombinací, přináší velmi často nečekaný úspěch! Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety před použitím dobře obalíte v jakékoliv jemnější krmítkové směsi, nebo i v Práškovém dipu. Nejenže nebudete mít ruce ani vrhací pomůcky zalepené od lepivých dipů, ale  po vhození do vody se okolo pelet vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.

  • Skladování a spotřeba: Krmné Spod pelety 38 mm skladujte v suchu a chladu, bez přístupu slunečního záření. V prodyšných obalech, nejlépe tkané pytle.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Pokud vám zbudou na zimu, dejte je do tkaného pytle ( např. od obilí ), dobře zavažte a nechte v nevytápěné, suché místnosti ( garáž, dílna, stodola, balkón, aj. ) zavěšené, nebo na teplo nevodivé podložce - paleta, kartony, desky, aj.

Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 396 / 523