Kategorie
- KRMIVA PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV
- AKTUÁLNÍ NOVINKY
- AROMA
- BARVY
- BOILIES
- BOILIES MIXY
- BOOSTERY
- DIPY
- EXTRUDY, FOUKANÁ KUKUŘICE, MARSHMALLOW
- GRANULE
- KRMÍTKOVÉ SMĚSI
- Method Mixy
- MIXY ZIG RIG
- Mixy do PVA - náplně
- Obalovací těsta
- PARTIKLY A SEMENA
- PELETY
- SIRUPY a CSL
- SUROVINY PRO VÝROBU
- SUŠENÝ HMYZ - pro ryby
- TEKUTÉ POTRAVY
- OSTATNÍ DOPLŇKY PRO LOV
- KRMIVA PRO CHOV RYB
- PRO PSY
- OSTATNÍ KRMIVA
Nejžhavější novinka!
Zboží 9 / 15
Práškové aroma - ANÝZ, 100 g
Kód: ANZ7840Práškový koncentrát anýzového koření, určený pro krmivářské účely. Velmi kvalitní, přírodně identický výrobek německé firmy.
Žádné hodnocení.
Kategorie:
SUROVINY PRO VÝROBU
Připraveno k odeslání
Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!
Práškové aroma - ANÝZ, 100 g
- Charakteristika: Anýzové aroma je jemné, sypké konzistence, bílé barvy a má velmi silnou aromatickou vůni po Anýzu. Tuto vůni dodává přírodní silice obsažena v plodu Bedrníku anýz, jak se rostlina správně nazývá, ve které je hlavní složkou anetol ( aromatická sloučenina, způsobující charakteristickou "lékořicovou" chuť a vůni Anýzu ). Je výrazným ochucovadlem pro ryby, především v jarním období a při lovu v chladné vodě ( velkých hloubkách ), ale jinak i po celý rok.
- Použití: Anýz je vhodný především do sladkých směsí i těst, a to syrových i vařených. Velmi dobře se však hodí i do směsí na rybím základě, což není příliš známá věc! Anýz používali s velkou oblibou staří rybáři v dobách, kdy o jiných, než přírodních ochucovadlech nebylo ani vidu, ani slechu!
- Dávkování: Obecně stačí na 1 kg suché směsi asi 30 - 50 gramů. Hodně ale záleží na složení surovin a jejich přirozeném aroma. Začněte napřed na spodní hranici dávkování, dobře směs promíchejte a popřípadě přidat pak můžete kdykoliv.
Váha | 0.1 kg |
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Napsat recenzi
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 15