Odběr novinek
Domů /
Zboží 9 / 15

Práškové aroma - ANÝZ, 100 g

Kód: ANZ7840
Práškový koncentrát anýzového koření, určený pro krmivářské účely. Velmi kvalitní, přírodně identický výrobek německé firmy.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškové aroma - ANÝZ, 100 g
Práškové aroma - ANÝZ, 100 g

 

  • Charakteristika: Anýzové aroma je jemné, sypké konzistence, bílé barvy a má velmi silnou aromatickou vůni po Anýzu. Tuto vůni dodává přírodní silice obsažena v plodu Bedrníku anýz, jak se rostlina správně nazývá, ve které je hlavní složkou anetol ( aromatická sloučenina, způsobující charakteristickou "lékořicovou" chuť a vůni Anýzu ). Je výrazným ochucovadlem pro ryby, především v jarním období a při lovu v chladné vodě ( velkých hloubkách ), ale jinak i po celý rok.

 

  • Použití:  Anýz je vhodný především do sladkých směsí i těst, a to syrových i vařených. Velmi dobře se však hodí i do směsí na rybím základě, což není příliš známá věc! Anýz používali s velkou oblibou staří rybáři v dobách, kdy o jiných, než přírodních ochucovadlech nebylo ani vidu, ani slechu! 

 

  • Dávkování:  Obecně stačí na 1 kg suché směsi asi 30 - 50 gramů. Hodně ale záleží na složení surovin a jejich přirozeném aroma. Začněte napřed na spodní hranici dávkování, dobře směs promíchejte a popřípadě přidat pak můžete kdykoliv.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 15