Odběr novinek
Domů /
Zboží 14 / 15

Práškové aroma - KRABÍ JIKRY, 250 g

Kód: PAKR11
Práškové, přírodně identické, silné rybí aroma. Výborné do výrobků pro rybolov. Vysoká vnadící účinnost a stabilita při vaření. Vyrobeno v Německu.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Práškové aroma - KRABÍ JIKRY
Další varianty zboží: Práškové aroma - KRABÍ JIKRY
Práškové aroma - KRABÍ JIKRY, 250 g

Velmi účinné, trvanlivé a intenzivní aroma !
 

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, krmivářský koncentrát, používaný při dochucování krmných směsí pro zvířata. Aroma Krabí jikry je na práškovém nosiči, bez barviv, nerěděné, velmi silné. Vhodné pro výrobu práškových dipů, a sypkých směsí nebo i těst na boilies. Aroma je velmi intenzivní a ve výrobcích stálé! Země původu – Německo. 
     
  • Možnosti použití: je ve sportovní rybolovu velmi široké a dá se použít především v rybích a masových  směsích a výrobcích. Dá se kombinovat i mezi jinými aromaty a vytvářet si tak vlastní specifické vůně. Přidané množství do směsi je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě vůně použitých surovin, aj.

Pozor! Aroma je velmi prašné a silně dráždivé při nadechnutí! Pracujete opatrně, alergici případně i s vlhkou rouškou přes obličej.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do suché sypké směsi. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno. Doporučuji před čichovým testováním výrobku odejít z místnosti, kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin!
 

  • Orientační dávkování:     70 - 90 g / 10 kg  
     
  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 15