Domů /
Zboží 3 / 16

SUŠENÁ JÁTRA - Enzymaticky natrávená, 500 g

Kód: SR11b141
Enzymaticky natrávená drůbeží játra v sypkém stavu. Vynikající přísada do jakýchkoliv směsí a boilies. Velmi dobře pracují i v chladné vodě!

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty SUŠENÁ JÁTRA - Enzymaticky natrávená, 500 g
SUŠENÁ JÁTRA - Enzymaticky natrávená, 500 g

 

PŘÍSADA, KTERÁ BY NEMĚLA CHYBĚT V ŽÁDNÉ SMĚSI ČI VÝROBKU PRO RYBY !

 

  • Charakteristika a složení: Jde o neředěný, suchý, práškový koncentrát enzymaticky natrávených drůbežích jater (působením trávicích enzymů se dosáhne zkrácení bílkovinných řetězců, tj. proces podobný  přirozenému trávení). Je to sypká, práškovitá surovina, světlé, krémově hnědé barvy s velmi silným, výrazným pachem po natrávené bílkovině a kyselině máselné. 
V suchu, chladu a temnu vydrží min.12 měsíců!   
  • Tip na použití: Tato surovina je dobře ředitelná vodou, samostatně s olejem je hůře mísitelná, ale spojí se také po intenzivním promíchání. Vynikající přísada do chytacích i vnadících těst a na výrobu boilies. Samostatně se hodí na dipování boilies a pelet! (namočit boilie do vody a pak do prášku, nechat zaschnout a opakovat). 

 

  • Orientační dávkování:  Dle charakteru směsi. Obecně platí, čím více živočišných produktů máte ve směsi, tím méně dejte jater. Nevadí sice ani vyšší dávky, ale zbytečně si prodražujete směs! Játra jsou funkční na ryby i při 5 % obsahu ve výrobku! Vyzkoušeno!

 

Sladké směsi:  10–15% , tj. 100–150 g / kg. 
 
Kombinované směsi, tj. bílkovino-sacharidové (maso–cukr):   5-10 %, tj. 50–100g / kg. 
 
Masové a rybí směsi:   5 - 8%, tj. 50 - 80g / kg
 
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 16