Odběr novinek
Domů /
Zboží 11 / 15

SUŠENÁ JÁTRA - Játrový protein, 1 kg

Kód: JPS101
Sušená drůbeží játra, upravená hydrolýzou ( štěpením ) na vysoce stravitelnou a dobře rozpustnou surovinu. Velmi atraktivní a cenově příznivá surovina do jakéhokoliv výrobku pro sportovní rybolov.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku SUŠENÁ JÁTRA - Játrový protein
Další varianty zboží: SUŠENÁ JÁTRA - Játrový protein
SUŠENÁ JÁTRA - Játrový protein, 1 kg

 

Vynikající proteinový atraktor pro ryby z drůbežích jater !

! Cenově dostupná surovina do jakýchkoliv směsí !

 

  • Charakteristika: Tato surovina je proteinovým koncentrátem finančně méně náročným, než je jeho příbuzný výrobek a to Sušená játra enzymaticky natrávená. Svou účinností je však stejně dobrým atraktorem pro ryby, a má také celoroční využití. Je rozhodně nezbytnou přísadou do všech kvalitních výrobků. Ve vodě se postupně uvolňuje a vytváří výraznou pachovou stopu. 
Není však tak rychlorozpustný ve studené vodě, jako enzymaticky natrávená játra. Proto se dobře hodí do vařených výrobků a jako surovina do směsí pro pozvolné vnadění. Játrový protein má béžovou barvu, je jemné konzistence s výrazným játrovým pachem, který při vyšší dávkování zvýrazní i celkový výrobek.
  • Tip na použití:  Tato proteinová směs by neměla chybět v žádném boilies, či peletě, a to od sladkých, přes kořeněné, až po masové a samozřejmostí jsou především rybí výrobky.

    Doporučené dávkování je 8 - 17 %, tj. 80 - 170 g / kg suché směsi. Čím je směs slabší", tzn. že je v ní málo živočišných složek, tím dávejte víc tohoto proteinu. Játrový protein nelepí tak intenzivně, jako Enzymaticky natrávená játra, proto se ho může dát do výrobku více.

    Skladování a spotřeba:  Skladujte surovinu hermeticky uzavřenou v PVC obalech, v suchu, temnu a chladu do cca 18 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Spotřebujte max. do 12 měsíců od zakoupení.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 15