Odběr novinek
Domů /
Zboží 11 / 16

SUŠENÁ JÁTRA - Termostabilní extrakt, 500 g

Kód: TSR11b141
Speciální, termostabilní = teplotně odolná - drůbeží játra v sypkém stavu. Vynikající do vařených výrobků - neztrácí ani vysokou teplotou své původní vlastnosti = aroma a chuť.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty SUŠENÁ JÁTRA - Termostabilní extrakt, 500 g
SUŠENÁ JÁTRA - Termostabilní extrakt, 500 g

 

! Vynikající přísada do vařených výrobků ! 

Neztrácí ani pak svou intenzivní chuť a vůni !

 

  • Charakteristika a složení: Jde o speciální výrobek pro krmivářský průmysl, zabývající se výrobou tepelně upravovaných produktů. Neředěný, suchý, práškový extrakt z drůbežích jater. Je to sypká, tmavě hnědá surovina, s velmi silným, výrazným pachem po drůbežích játrech. Specifickým výrobním postupem je dosažena vyšší odolnost pachových a chuťovích látek proti teplotám nad 80 °C, kdy v jinak neupravené surovině snadněji degradují a ztrácí na intenzitě. 

Termostabilita surovin je velmi důležitá u vařených výrobků - boilies, které se ve vodě vyluhovávají a mají za úkol intenzivně vnadit. Pokud však část atraktorů zmizí již při vaření těsta, nezbývá již příliš látek k vyluhování ve vodě a přilákání ryb.

 
  • Tip na použití: Tato surovina je dobře ředitelná s vodou. Vynikající přísada do vařených výrobků - boilies, chytací pelety, aj. Velmi dobrá je i kombinace se Sušenými játry. Na dipování však použijte raději klasická Sušená játra - enzymaticky natrávená. Doporučená doba spotřeby: V suchu, chladu a temnu do 10 měsíců.

 

  • Orientační dávkování:  Dle charakteru směsi. Obecně platí, čím více živočišných produktů máte ve směsi, tím méně dejte jater. Tyto játra jsou funkční na ryby i při 5 % obsahu ve výrobku! Vyzkoušeno! Maximální dávku doporučuji 15%, ideálě asi 7 - 10%. 

 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v PVC obalech, hermeticky uzavřených, v suchu při teplotě do 20 °C. Nevystavujte dlouhodobě slunečnímu záření. Spotřebujte do 12 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 16