Odběr novinek
Domů /
Zboží 3 / 18

Tekuté aroma - ANANAS - Extra silné, 75 ml

Kód: TAAE-1
Silné a vytrvalé aroma od německého výrobce. Vynikající přísada do sladkých směsí a výrobků ! Přírodně identické. Ryby na něj velmi dobře reagují i v chladné vodě - otestováno !

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekuté aroma - ANANAS - Extra silné, 75 ml
Tekuté aroma - ANANAS - Extra silné, 75 ml
 
! Plná a vytrvalá vůně identická s přírodním ananasem !
 
  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, krmivářský koncentrát od německé specializované firmy Lohman Animal, používaný při výrobě krmných směsí pro mladá zvířata, k dochucení krmiva např. při přechodu z mléčné stravy na tuhou. Je to transparentní tekutina, olejovité konzistence s vydatnou, plnou vůní, která vydrží i po delší době na výrobku. 

Při vaření se může ale ztrácet, proto u vařených výrobků je lepší ještě aplikovat aroma až po vychladnutí na jeho povrch.  

  • Použití je hodně široké, od sladkých až po středně bílkovinné směsi a výrobky. Aroma se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.
Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 15 - 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.
 
Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 
Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!
  • Orientační dávkování:

  7 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

  • Balení: 3 x 50 ml
Specifikace
Váha 0.075 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 18