Odběr novinek
Domů /
Zboží 2 / 18

Tekuté aroma - JAHODA, 75 ml

Kód: LW202-1
Tekuté, přírodně identické, ovocné, jahodové aroma. Výborné do výrobků pro ryby. Vysoká krmivářská kvalita i účinnost! Vyrobeno v Německu.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekuté aroma - JAHODA, 75 ml
Tekuté aroma - JAHODA, 75 ml
 
 
Jde o velmi kvalitní, přírodně identické, krmivářské koncentráty, používané při dochucování krmných směsí pro mladá zvířata. Aroma Jahoda je téměř transparentní tekutina, bez barviv, nerěděné, olejovité hustoty. Aroma je velmi intenzivní a ve výrobcích stálé! Země původu – Německo.  
 
  • Použití je ve sportovní rybolovu velmi široké a dá se použít od sladkých až po středně bílkovinné směsi a výrobky. Dá se kombinovat i mezi jinými aromaty a vytvářet si tak vlastní specifické vůně. Přidané množství do směsi je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě vůně použitých surovin, aj.
Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno. Doporučuji před čichovým testováním výrobku odejít z místnosti, kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin!
 
  • Orientační dávkování:

250 - 500 ml / 100 kg  = 25 – 50 ml / 10 kg

  • Balení: 2 x 50 ml

 

Specifikace
Váha 0.075 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 18