Odběr novinek
Domů /
Zboží 3 / 15

Tekuté aroma - KRABÍ JIKRY - Extra silné, 500 ml

Kód: TAKJ-2
Velmi silné, koncentrované aroma mořských plodů. Jedna z nejpoužívanějších aromatických přísad v profesionální i domácí samovýrobě. Nosičem je olej z mořských živočichů. Prodáváme neředěný produkt ve vysoké kvalitě! Vyrobeno v Německu.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - KRABÍ JIKRY - Extra silné
Další varianty zboží: Tekuté aroma - KRABÍ JIKRY - Extra silné
Tekuté aroma - KRABÍ JIKRY - Extra silné, 500 ml

! Velmi silné a intenzivní rybí aroma !

Nejvíce prodávané !

 

  • Charakteristika: Přirozený, olejový koncentrát s velmi silným, specifickým rybím pachem.Vynikající do směsí s obsahem rybích nebo masových mouček. Opravdu účinně podpoří a zvýrazní rybí aroma. Při vaření se může aroma ztrácet, proto u vařených výrobků je lepší aplikovat aroma až po vychladnutí na jeho povrch. Země původu - Německo.

Dobrá rada:  Aromatizovaná, olejová přísada Krabí jikry je silná a výrazná! Začněte proto do vaší směsi přidávat aroma od nejnižšího, uvedeného dávkování a přidávejte postupně dle vašeho požadavku na intenzitu pachu! Přísadu nedávejte rovnou do suché směsi, ale nalejte ji do vajec, oleje, boosteru, či jiné tekuté suroviny a tuto až pak do vaší směsi. Pokud hnětete těsto ručně, doporučuji použít gumové rukavice, jinak vám budou ruce páchnout Krabími jikrami ještě dlouho poté! 

  • Doporučené dávkování:  8 - 10 ml / 1 kg mokré směsi
     
  • Skladování a spotřeba: Spotřebujte do 12 měsíců od nákupu. Skladujte mimo sluneční záření, nejlépe při teplotě do 20 °C.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 15