Domů /
Zboží 2 / 16

Tekuté aroma - OLIHEŇ EXTRA, 50 ml

Kód: TAOE40
Novinka 2016! Ve směsích vytrvalé a stabilní rybí aroma i po zahřátí - uvaření. Koncentrovaný, neředěný produkt! Výborné do vařených boilies a pelet.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekuté aroma - OLIHEŇ EXTRA, 50 ml
Tekuté aroma - OLIHEŇ EXTRA, 50 ml
 
! Silné a vytrvalé olihňové aroma  !
 
Přirozený, velmi stabilní koncentrát se silným, specifickým, rybím pachem. Aroma Oliheň Extra je vynikající do směsí s obsahem rybích a masových mouček. Podpoří a zvýrazní rybí aroma. I po krátkodobém povaření výrobku je v něm aroma dobře cítit.
  • Dobrá rada:  Aroma Oliheň Extra je vodou ředitelné, velmi výrazné a vytrvalé. Každá směs, dle surovinového složení, vyžaduje jiné dávkování. Proto začněte spíš od nejnižšího a postupně pak přidávejte.

Aroma Oliheň nedávejte rovnou do suché směsi, ale nalejte ji do ředící vody, vajec, boosteru, či jiné tekuté suroviny a tuto až pak do vaší směsi !

Pokud se vám bude zdát aroma výsledného produktu slabé, doporučuji hotové výrobky v aroma Oliheň ještě namacerovat! Nařeďte přiměřené množství aroma, k vašemu množství výrobků, v poměru 2:1 s vodou. Výrobky dejte do plastového vědra ( tak 2 kg ), lehce prolejte cca 30 - 50 ml roztoku aroma, a dobře protřepejte, aby se všechny výrobky stejnoměrně obalily. Nechte vsáknout a uzavřete do PVC sáčku. Nejvíce ideální je ale na výrobky nanést aroma rozprašovačem.

  • Doporučené dávkování:

  8 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

 

Specifikace
Váha 0.12 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 16