Odběr novinek
Domů /
Zboží 15 / 24

CHONDROITIN SULFÁT - pro psy, 50 g

Kód: CHSP-1
Chondroitin Sulfát patří k hlavním součástem mezibuněčné hmoty chrupavky. Má schopnost vázat vodu ve tkáních, čímž zabezpečuje optimální elasticitu chrupavky. Je důležitý pro správné a plnohodnotné protažení šlach a vysoký rozsah pohybu kloubů.

Žádné hodnocení.
Kategorie: PRO PSY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty CHONDROITIN SULFÁT - pro psy, 50 g
CHONDROITIN SULFÁT - pro psy, 50 g

V sypké formě !

! Jeden z hlavních doplňků ve výživě kloubů a šlach !

! Dokáže zpomalit nebo až zamezit dalšímu poškozování chrupavek !

 

 • Charakteristika: Pohybový aparát zvířat je složitým a důmyslným mechanismem. Klouby, svaly, kosti, vazy a šlachy jsou komponenty důležité pro zdravý a přirozený pohyb.Výživa kloubů má z hlediska správného fungování pohybového aparátu významnou úlohu – udržuje pojivové tkáně svalů, šlach, chrupavek i kostí zdravé, dostatečně pevné a odolné zátěži.

 • Možnosti použití: Optimální doba užívání chondroitinu jako kloubní výživy je 2x ročně po dobu 3 měsíců. Účinek chondroprotektivních látek se projevuje po cca 1-2 měsících užívání a působí ještě několik týdnů po jejich vysazení. V akutních případech, jako např. úraz, podávejte po celou dobu léčby a rekonvalescence. U závažnějších problémů např. artróze, lze podávat dlouhodobě bez přestávky. 

Chondroitin sulfát lze také míchat s jinými doplňky stravy psa, např. Hydrolyzovaným kolagenem, Glukosaminem, vitamínem C, MSM, Žraločí chrupavkou, GLM - zelená mušle, vodními řasami - Kelpa, Spirulina, Chlorela, aj.  Příklad:  1 díl Chondroitinu, 2 díly Glukosaminu,  2 díly MSM, 2 díly hydrolyzovaného kolagenu.

Určeno:

 • Štěňatům v období růstu pro správný vývoj pohybového aparátu - od 6 měsíců věku.
 • Sportovním a pracovním psům jako prevenci proti poškození a degenerativním změnám pohybového aparátu a pro rychlejší regeneraci po zátěži.
 • Psům po úrazech a v rekonvalescenci.
 • Psům s akutními, chronickými a degenerativními procesy na kloubech.
 • Psům vyššího věku.
   
 • Dávkování:  Účinná denní dávka pro psy se pohybuje okolo 0,25 - 0,35 g / 10 kg hmotnosti psa / den, dle jejich aktivity. U vysoce aktivních psů a štěňat velkých plemen ( od 4 měsíců věku ) lze dávku zvýšit na 0,5 g / 10 kg / na každou krmnou dávku! Podávat nejméně 2-3 měsíce, u štěňat možno až do dospělosti. Sypkou směs nasypejte na vlhké granule, maso, nebo těstoviny a promíchejte. Nalepí se na krmivo a pes ji beze zbytku sežere.

1 čajová lžička = cca 3 g

1 polévková lžíce = cca 9 g

Při akutních potížích nebo první 2-3 týdny lze denní dávku zvýšit na dvojnásobek. U Chondroitinu není prokázán žádný vedlejší účinek na organizmus. Náhodné překročení doporučené denní dávky nezpůsobí psům žádné zdravotní riziko. U chondroitinu platí, že více je spíš lépe než-li méně.

 • Skladování a spotřeba: Skladujte v hermeticky uzavřených PVC obalech, především v suchu a temnu. Směs ve vlhku časem tvrdne. Pokud se vám to stane, rozdrťte hrudky a přidejte do krmiva, na její kvalitu a účinnost to nemá vliv.

 Spotřebujte při správném skladování do 12 měsíců od nákupu.

Specifikace
Váha 0.05 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 15 / 24