Odběr novinek
Domů /

GLM LIQUID - tekutý, 250 ml

Kód: GLMT11
Velmi silný extrakt z mořských mušlí - neředěný, velmi hustý, v originální podobě. Výrazný a specifický "rybí" pach i chuť. Opravdu výborné vnadící výsledky! Dovoz Norsko.

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

GLM LIQUID - tekutý, 250 ml

 

PERFEKTNÍ VNADÍCÍ ÚČINEK PRO RYBY !!

! Špičková kvalita - neředěná, ojedinělá surovina v ČR ! 

 

  • Charakterestika:  GLM - zkratka pro Green Lipped Mussel - je anglické označení pro surovinu vyrobenou z mořských mušlí - Slávky zelenoústé ( lat. Perna canaliculus ) - vyskytující se volně ve vodách jižní oblasti Nového Zélandu - Marlborough. Tento mlž se však chová především pro potřeby potravinářského průmyslu ve velkých množstvích uměle, ve speciálních slávkových odchovnách podél pobřeží N. Zélandu, kde jsou také jejich zpracovny, nebo se vyváží do celého světa k dalšímu zpracování. Největším evropským producentem této suroviny je norská firma Marine Harvest.

Svalnatá noha Slávky zelenoústé se využívá jako potravina a zbytek těl je zpracován pro krmivářský průmysl do různých produktových podob - sypký extrakt jako doplněk výživy zvířat ( psi, akvaristika, rybolov aj.), nebo tento námi nabízený tekutý extrakt ( krmivo pro ryby, rybolov aj.). Díky velmi výraznému pachu i chuti se GLM liquid osvědčil i ve sportovním rybolovu na sladkých vodách. Má velmi hustou konzistenci a tmavě zelenou barvu.

  • Možnosti použití:  GLM Liquid je vynikající, a jedinečná přísada do boilies, pelet, chytacích a vnadících těst, nebo na výrobu boosterů, dipů, tekutých potrav, či po zředění k přímému macerování.  GLM liquid je ředitelný vodou.

Pokud se v hustém stavu aplikuje na výrobek a zasype dipem, tak se díky své hustotě udrží na dně a pozvolna se bude rozpouštět - rychlost rozpouštění záleží na pohybu vody a její teplotě. Jako dip doporučuji používat od teploty vody v rybnících cca 12 °C a více.

Neředěný GLM liquid má vysoký vnadící efekt i při nízkém obsahu ve výrobku. Už při 3 - 6 % obsahu má viditelný účinek. Rozhodně by GLM liquid neměl chybět při výrobě kvalitních rybích boilies a pelet. Vynikající posilovač do těst, na který ryby reagují velmi dobře díky přirozenému obsahu mořských mušlí.

  • Orientační dávkování:  4 - 10 %  ( 40 – 100 g / kg směsi ) do rybích i masových těst.  Přídavek alespoň 3 - 5 % by neměl chybět v žádném chytacím boilies, nebo těstu na rybím základě.
  • Skladujte v chladu do 18 °C a temnu cca 6 měsíců od zakoupení. Vydrží i 12 měsíců při teplotě skladování do 8 °C. Neskladujte s potravinami, nebo oddělte lahev čistým obalem - např. PVC s

 

Specifikace
Váha 0.13 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.