Odběr novinek
Domů /
Zboží 11 / 24

Lososový olej - NATURAL - Lahve 500 ml, 25 ks

Kód: LOSNA10
Velké balení pro velkoodběr, min. 25 ks. S možností prodeje pod svou značkou - vlastní polep etiketami. Čistý lososový olej z norského lososa v lahvích po 0,5 litru.

Žádné hodnocení.
Kategorie: PRO PSY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Lososový olej - NATURAL - Lahve 500 ml, 25 ks
Lososový olej - NATURAL - Lahve 500 ml, 25 ks

 

! Balení v 0,5 litrových lahvích po 25 ks - výhodná cena !

 

  • Složení:  Tuk celkem 99,50 %. Mastné kyseliny n-3  18,00 %. Mastné kyseliny nasycené celkem 13 %. EPA + DHA 28 %.

DHA - kyselina dokosahexaenová. EPA - kyselina eikosapentaenová.

  • Charakteristika: Přírodní, velmi čistý - rafinovaný, lososový olej, bez příměsí jiných druhů olejů, s typickou lososovou, jasně oranžovou až světle jantarovou barvou. Je odvodněný, takže netuhne ani při nízkých teplotách do cca  -10 °C. Má jemnou, nevtíravou rybí vůni.
Balení je určeno pro větší odběratele, za výhodnější cenu, kteří mají olej pro další prodej. Dodáme lahve bez etiket nebo případně s etiketami naší firmy - vyberte si jednu z možností v nabídce. Nelepíme však etikety od zákazníků! Balení je po 25 ks v kartonu - krabici. Posíláme krabice s lahvemi zvlášť, případně spojené po 50 ks. Nelze do nich už přidávat žádné jiné zboží ( to odešleme v další krabici ). Při větším celkovém odběru s hmotností nad 180 kg, zasíláme všechny krabice na paletě.
  • Možnosti použití:  Lososový olej Extra je vhodný jako energetická přísada a ochucovadlo pro zalití těstovin, nízko tučných granulí, libového masa, zeleniny, atd. Má vynikající účinek na kvalitu a lesk srsti, což je jeho největší doménou. Zmírňuje projevy kožních alergií, zlepšuje energetickou bilanci metabolizmu, aj.

Nejčastěji se používá dávkování 5 - 8 % / kg, to znamená 50 - 80 ml / kg krmiva, dle obsahu tuku v krmivu. Celkový obsah tuku, po přidání oleje, by neměl překročit 20%. Přiměřené množství se vmíchá do jednorázové krmné dávky. 

  • Doporučená doba spotřeby:  V temnu a při teplotě do 12 °C max. 12 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 14 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 24