Odběr novinek
Domů /
Zboží 4 / 24

LOSOSOVÝ PROTEIN - tekutý, 1 litr

Kód: SRT06081
Také známý pod názvem - Salmon protein liquid. Velmi kvalitní produkt vznikající při zpracování surového lososového oleje. Vynikající do jakýchkoliv výrobků pro ryby. Nerozpouští PVA sáčky ! Země původu - Norsko.

Žádné hodnocení.
Kategorie: TEKUTÉ SUROVINY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty LOSOSOVÝ PROTEIN - tekutý, 1 litr
LOSOSOVÝ PROTEIN - tekutý, 1 litr

 

Tekutý LOSOSOVÝ PROTEIN -  Salmon protein liquid

 
  • Charakter a složení:  Je to velmi hustá polotekutá směs, vznikající jako další produkt při zpracování lososového oleje - odstředěná pevná složka po vylisování oleje z ryb. Je to směs pevných mikročástic a oleje z těl lososů, trakže vzniká kompaktní tekutá, hustá hmota. Vynikající přísada do všech výrobků pro sportovní rybolov! Má silný rybí pach, medovitou konzistenci a sytě tmavě hnědou barvu. Zahřátím na cca 40 °C tekutina více zkapalní a je lépe zpracovatelná i bez ředění. Po styku s vodou klesá ke dnu, kde se jen velmi pomalu rozptyluje, čehož se velmi dobře využívá při dipování nástrah.

 

  • Tip na použití:   Tato tekutá směs je špatně ředitelná vodou, samostatně s olejem je ale dobře mísitelná, především po zahřátí. Vynikající přísada do chytacích i vnadících těst a na výrobu boilies, pelet, granulí aj.. Perfektní věc na macerování ( namáčení ) boilies - doporučuji předtím zahřát na cca 40 - 50 °C!  Silně zvýrazní rybí pach a tím i vnadící účinek!

Zasypejte macerované výrobky ještě práškovými játry s rybím proteinem a získáte špičkový atraktor pro ryby, ověřený v praxi, námi i mnoha jinými rybáři !

 

Specifikace
Váha 1.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 24