Odběr novinek
Domů /
Zboží 17 / 24

Moučka Rybí - ARKTICKÝ KRILL - 20 kg

Kód: KRMO25
Cenové výhodné balení. Velmi aromatická, výběrová moučka z antarktického krillu - drobných korýšů. Země původu - Norsko.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Moučky - Rybí
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Moučka Rybí - ARKTICKÝ KRILL - 20 kg
 
! Rozhodně jeden z nejúčinnějších atraktorů pro ryby !
Moučka s nejvýraznějším aroma mořských živočichů  !
! Dokonale zvýrazní rybí pach u výrobků !
 
  • Charakter a složení:  Krill je souhrnné označení pro malé mořské korýše žijící ve světových oceánech především v polárním pásu. Slovo krill pochází z norštiny, kde označuje obsah žaludku ulovených velryb. Obecně se ale používají názvy jako antarktický kril, severský krill a tichomořský kril, označující směs drobných korýšů a mořského planktonu z daných oblastí.

    Kril se může dožívat deseti let. Objevuje se ve velkých a hustých rojích, které mohou pokrývat až několik stovek kilometrů čtverečních. Tito malí bezobratlí korýši představují společně s planktonem nejpočetnější složku biomasy na světě. Kril se vyskytuje převážně pod hladinou moře. V noci se však vynořuje na hladinu, kde se živí planktonem. Kril dokáže naklást v průběhu antarktického léta až 10 000 vajíček, která pak klesají 2000 metrů pod hladinu, kde se následně líhnou.

Kril slouží jako potrava mnoha vodním živočichům, například tuleňům, velrybám či tučňákům. Je tvořen převážně drobnými fosforeskujícími korýši, kteří jsou výraznými zdroji nenasycených mastných kyselin. Jejich schránky obsahují vysoký podíl fosforu. Krill je průmyslově zpracováván pro farmaceutický i potravinářský průmysl, ale také jako potrava pro ryby chované v zajetí.

Krill moučka má velmi silné rybí aroma! Je silné a specifické, má vůni po "mořské soli s rybinou".

1 vrchovatá polévková lžíce je cca 15 gDoporučuji nedávat do výrobků více jak 15 % KrilluPři vysokém dávkování do směsí ( nad 20 % ) mohou výrobky plavat !  Záleží ale hodně na dalším složení a použitých surovinách.

Možno využít při výrobě vlastních ploucích boilies. Podobnou vlastnost mají i sušená játra !
 
Skladování a spotřeba: Skladujte moučku hermeticky uzavřenou v PVC obalech v suchu a temnu, do 20 °C. Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od zakoupení.
 
Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 17 / 24