Domů /
Zboží 7 / 11

Rybí olej - Z mořských ryb, 500 ml

Kód: RTMO10
Rybí olej - tuk, z různých druhů mořských ryb. V chladu pod 10 °C začíná tuhnout. Vynikající, přirozený a silný atraktor pro ryby. Vhodný pro rybolov v hlavní sezónu. Nahradí lososový olej Standart.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Oleje
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Rybí olej - Z mořských ryb, 500 ml
Rybí olej - Z mořských ryb, 500 ml

 

! Přírodní, čištěný rybí olej z různých mořských druhů ryb !

 

  • Složení:  Tuk celkem 99,00 %. Voda max. 1 %. Mastné kyseliny n-3  22 %. Mastné kyseliny nasycené celkem 15 %. EPA 9 %, DHA 10 %. Energie 3850 kJ / 100 g.

DHA - kyselina dokosahexaenová. EPA - kyselina eikosapentaenová.

  • Charakteristika: Speciální výrobek ze zbytků těl mořských ryb, zpracovávaných pro potravinářský trh. Jedná se o rybí tuk, vznikající lisováním a extrakcí rozmělněných tkání ryb při teplotě do cca 90 °C, takže si olej zachovává své přirozené pachové i chuťové vlastnosti. Olej má světle hnědo-načervenalou barvu a pach po rybině. Po delším stání, může na dně vzniknout sedlina, která je přirozeným jevem a není kvalitě na závadu. Při teplotě pod cca 10 ° C začíná tuhnout.
  • Použití: Tento rybí tuk - olej je vynikající přirozený atraktor ("zchutňovač") pro ryby. Vnadícím účinkem bez problému nahradí i lososový olej! Neměl by proto chybět jako přídavek v návnadě či nástraze, ať již na základě rybích či masových mouček, ale klidně i ve sladkých typech výrobků. Rybí olej je také velmi dobrý pro macerování pelet a boilies.

Pokud v chladném období tuk ztuhne, vložte lahev do vody o teplotě cca 40 - 50 °C a nechte roztát. Nespěcháte-li, nebo máte větší balení - kanystry, stačí jej nechat v pokojové teplotě ( nad 18 °C) až do doby rozpuštění celého obsahu. Tuhnoucí složka se může usazovat i na dně v podobě kalu. V teple se ale opět rozpustí, nebo jej před použitím protřepejte.

Spotřebujte uložené v chladu do 15 °C, max. do 12 měsíců od data výroby uvedeném na etiketě. Při vyšších teplotách ( nad 18 °C ) do 6 měsíců.

Orientační dávkování:

30 – 50 g / kg  - do sladkých směsí

50 – 100 g / kg  - do masových, nebo rybích směsí

80 - 100 g  / kg  - pro macerování pelet a boilies  
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 11